Intervijas

24 jūnijs

Jāņu diena

Vārda dienas:
Jānis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Pirmdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 3. jūnijs 2019 | 22:21

Šonedēļ valdīs karstums, no trešdienas gaidāmi arī negaisi

D-fakti

Šonedēļ Latvijā valdīs karstums, no trešdienas to brīžiem mazinās pērkona negaisi, liecina prognozes.

Ar dienvidaustrumu vējiem Latvijā ieplūdīs tropiska gaisa masa. Līdz svētdienai maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienās būs lielākoties +24..+29 grādi, vietām līdz +30..+32 grādiem, mazliet vēsāks būs Rīgas līča piekrastē Kurzemē - pārsvarā ap +20..+23 grādiem.

Arī naktis būs siltas un pat tveicīgas, nedēļas otrajā pusē temperatūra naktīs nenoslīdēs zemāk par +15..+20 grādiem, līdz ar to vietām, pārsvarā Rīgas apkaimē un Vidzemē, gaidāmas tropiskās naktis.

Svētdien, visticamāk, kļūs mazliet vēsāks.

No trešdienas arvien biežāk veidosies lieli gubu mākoņi, kas nesīs pērkona lietusgāzes. Tā kā vējš būs lēns, negaisa mākoņi būs mazkustīgi un vietām nesīs pamatīgas lietusgāzes, gaidāma arī krusa un spēcīga zibeņošana.

Lielā karstuma dēļ jāizvairās no strādāšanas vai vispār atrašanās tiešos saules staros dienas vidū. Automašīnās nedrīkst bez uzraudzības atstāt mazus bērnus un mājdzīvniekus, tāpat jārūpējas, lai mājdzīvniekiem, kas dzīvo ārpus telpām, būtu pieejams ūdens un ēna, kur patverties dienas svelmē.

Šonedēļ strauji iesils arī ūdeņi, taču arī peldoties nedrīkst aizmirst par piesardzību.

Negaisi var radīt postījumus gan elektrolīnijās, gan bojāt elektroierīces mājās. Tuvojoties negaisam, labāk atrasties telpās.

Lai arī negaisi daudzviet nesīs pamatīgu lietu, tomēr daudzviet sausums pastiprināsies, tāpēc, atrodoties dabā, ar uguni jārīkojas uzmanīgi.

LSM 

Pievienot komentāru