Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 3. jūnijs 2019 | 22:21

Šonedēļ valdīs karstums, no trešdienas gaidāmi arī negaisi

D-fakti

Šonedēļ Latvijā valdīs karstums, no trešdienas to brīžiem mazinās pērkona negaisi, liecina prognozes.

Ar dienvidaustrumu vējiem Latvijā ieplūdīs tropiska gaisa masa. Līdz svētdienai maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienās būs lielākoties +24..+29 grādi, vietām līdz +30..+32 grādiem, mazliet vēsāks būs Rīgas līča piekrastē Kurzemē - pārsvarā ap +20..+23 grādiem.

Arī naktis būs siltas un pat tveicīgas, nedēļas otrajā pusē temperatūra naktīs nenoslīdēs zemāk par +15..+20 grādiem, līdz ar to vietām, pārsvarā Rīgas apkaimē un Vidzemē, gaidāmas tropiskās naktis.

Svētdien, visticamāk, kļūs mazliet vēsāks.

No trešdienas arvien biežāk veidosies lieli gubu mākoņi, kas nesīs pērkona lietusgāzes. Tā kā vējš būs lēns, negaisa mākoņi būs mazkustīgi un vietām nesīs pamatīgas lietusgāzes, gaidāma arī krusa un spēcīga zibeņošana.

Lielā karstuma dēļ jāizvairās no strādāšanas vai vispār atrašanās tiešos saules staros dienas vidū. Automašīnās nedrīkst bez uzraudzības atstāt mazus bērnus un mājdzīvniekus, tāpat jārūpējas, lai mājdzīvniekiem, kas dzīvo ārpus telpām, būtu pieejams ūdens un ēna, kur patverties dienas svelmē.

Šonedēļ strauji iesils arī ūdeņi, taču arī peldoties nedrīkst aizmirst par piesardzību.

Negaisi var radīt postījumus gan elektrolīnijās, gan bojāt elektroierīces mājās. Tuvojoties negaisam, labāk atrasties telpās.

Lai arī negaisi daudzviet nesīs pamatīgu lietu, tomēr daudzviet sausums pastiprināsies, tāpēc, atrodoties dabā, ar uguni jārīkojas uzmanīgi.

LSM 

Pievienot komentāru