Intervijas

25 jūnijs

Vārda dienas:
Maiga, Milija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Ja spēsi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un izmantot mirkļa piespēlētās iespējas, tavi panākumi būs acīmredzami! Šī ir piemērota nedēļa, lai dotos komandējumos, pieredzes apmaiņas braucienos, kā arī veidotu ciešāku saikni ar saviem sadarbības partneriem, klientiem. Lai nerastos sarežģījumi ar veselību, pašsajūtu, centies rūpīgāk un vienmērīgāk sadalīt darba pienākumus, visas nedēļas garumā, tādejādi izvairoties no pārslodzēm!

Otrdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 1. jūnijs 2019 | 19:54

Grafikas darbu izstāde “Reminiscences”

Publicitātes foto

Leonīds Baulins (1945-2002) Grafikas darbu izstāde “Reminiscences” 27.05. - 15.10.2019. Daugavpils novada Kultūras centrs “Vārpa”, Baltā zāle, Dobeles ielā 30, Daugavpilī

Nav nejauši, ka izstāde ir organizēta šajā laikā un šajā vietā: 25.maijs ir mākslinieka dzimšanas diena, bet 2002.gada 2.jūnijs - ir pēdējā dzīves diena. Tāpat Daugavpils novada Kultūras centrs allaž ir bijis māksliniekam tuva vieta - proti, Atmodas laikos ,p.gs. 80 - tajos gados Daugavpils rajona Kultūras nodaļa (vad. A.Cvetkova) iniciējusi un organizējusi, tagad nu jau vēsturisko, akciju - Daugavpils mākslinieku plenēru plānotās Daugavpils HES būvniecības teritorijā appludināšanai paredzēto Daugavas upes krastu iemūžināšanu mākslas darbos. Tāpat mākslinieka dzīves laikā ir bijusi cieša radoša sadarbība ar Daugavpils rajona kultūras iestādēm. Mākslinieks ir bijis dedzīgs Latgales dabas entuziasts.

Izstādē ir eksponēta neliela daļa no 2014.g. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (DMRMC) eksponētām grafikām no ģimenes arhīva, ko L.Baulins darinājis p.gs. 80- tajos gados.

Īpaša pateicība DMRMC, kurš, 2014.gadā eksponējot L.Baulina grafikas, tās ir ierāmējis savos rāmjos, dāvinot tos mākslinieka ģimenei.
 

Tekstu sagatavoja Vanda Baulina

Pievienot komentāru