Intervijas

25 jūnijs

Vārda dienas:
Maiga, Milija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Otrdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 1. jūnijs 2019 | 19:36

Sākas koncertu cikls Daugavpils dievnamos

D-fakti.lv

Jau no svētdienas, 2.jūnija, ar dievkalpojumu „Veltījums pilsētai” Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā savu skanējumu uzsāk koncertu cikls „Ieskandinām Daugavpili dievnamos”.

Uzverot garīgās dzīves un dievnamu nozīmi Latgales un tieši Daugavpils kultūrtelpā, piecos lielākajos pilsētas dievnamos būs iespēja dzirdēt dažādus augstas kvalitātes koncertus, kas norisināsies 2.jūnijā plkst. 18.00 Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, 3.jūnijā plkst. 17.00 Daugavpils Vissvētākās Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā, 4.jūnijā plkst. 17.00 Daugavpils Jēzus sirds Romas katoļu baznīcā, 5.jūnijā plkst. 18.00 Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē un 6.jūnijā plkst. 14.00 Daugavpils Borisa un Gļeba pareizticīgo katedrālē.

Koncertos skanēs garīgā un klasiskā mūzika, ko izpildīs tādi kolektīvi un mākslinieki, kā Latvijas Pareizticīgās baznīcas vīru kori „Logos”, Liepājas stīgu kvartets, Rīgas Lutera draudzes koris, Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, vijolnieks Raimonds Ozols, ērģelniece Larisa Carjkova u.c.

Koncertu cikls ir arī kā ieskaņas pasākums Daugavpils pilsētas svētkiem „Daugavpils mana pils”, kas norisināsies 7. – 9.jūnijā. Visi koncerti ir bez maksas. Koncertprogramma atrodama www.kultura.daugavpils.lv.
Pasākumi var tikt fotografēti un filmēti.

Koncertu ciklu „Ieskandinām Daugavpili dievnamos” rīko Daugavpils pilsētas dome un Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcu, Daugavpils Vissvētākās Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcu, Daugavpils Jēzus sirds Romas katoļu baznīcu, Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrāli un Daugavpils Borisa un Gļeba pareizticīgo katedrāli. Atbalsta Latgales plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds un AS „Latvijas valsts meži”.
 

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde

Pievienot komentāru