Intervijas

7 jūlijs

Vārda dienas:
Alda, Maruta

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 31. maijs 2019 | 18:35

Daugavpili apmeklēja Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons

Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons Daugavpilī ieradies divu dienu vizītē. 31. maijā vēstnieks ar vēstniecības delegāciju apmeklēja Daugavpils Domi, kur tikās ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.

Saruna bija par ļoti dažādām tēmām. Kīts Šanons ir pārsteigts par daugavpiliešu draudzīgumu un viesmīlību. Viņš atzinīgi vērtē to, ka pašvaldības vadībā ir daudz jaunu, enerģisku cilvēku. Tikšanās laikā runāja par pilsētas ekonomiku. Daugavpilī darbojas uzņēmums ar Lielbritānijas kapitālu, kas ražo vārtus un durvis. Šo uzņēmumu vēstniecības delegācija apmeklēja 30. maijā. Vakar delegācija viesojās arī Krievu vidusskolā- licejā, tikās ar pilsētas aktīvākajiem jauniešiem. Vēstnieks stāstīja par saviem iespaidiem. Viņu pārsteidza Daugavpils jauniešu enerģija, valodu prasmes, atvērtība un mērķtiecība.

Sarunas laikā ar Andreju Elksniņu skarta tēma arī par Daugavpilī dzimušo Nikolaju Poļakovu (klauns Koko), kurš 1929. gadā devās uz Londonu, kur darbojās Londonas cirkā. Daugavpils ir ieinteresēta uzzināt vairāk par slaveno daugavpilieti, tāpēc tika runāts par iespēju meklēt Lielbritānijā kontaktus ar viņa ģimeni.

Pēc tikšanās Daugavpils Domē Lielbritānijas vēstnieks devās uz Daugavpils Biznesa inkubatoru.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru