Intervijas

25 jūnijs

Vārda dienas:
Maiga, Milija

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Galvenais esi apdomīgs un kā nākas izplāno savas aktivitātes, neatstāj vietu nejaušībai! Saskarsmē ar apkārtējiem viegli radīsi kopīgu valodu, jo īpaši labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka šī nedēļa var būt zīmīgāka Dvīņiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, arhitektūru un masu medijiem. Mīlas dzīvē ies kā pa kalniem un lejām. Iespējams, tu pārāk saasināti uztversi notiekošo, izteiksi partnerim ne visai pamatotus pārmetumus.

Otrdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 31. maijs 2019 | 18:35

Daugavpili apmeklēja Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons

Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons Daugavpilī ieradies divu dienu vizītē. 31. maijā vēstnieks ar vēstniecības delegāciju apmeklēja Daugavpils Domi, kur tikās ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.

Saruna bija par ļoti dažādām tēmām. Kīts Šanons ir pārsteigts par daugavpiliešu draudzīgumu un viesmīlību. Viņš atzinīgi vērtē to, ka pašvaldības vadībā ir daudz jaunu, enerģisku cilvēku. Tikšanās laikā runāja par pilsētas ekonomiku. Daugavpilī darbojas uzņēmums ar Lielbritānijas kapitālu, kas ražo vārtus un durvis. Šo uzņēmumu vēstniecības delegācija apmeklēja 30. maijā. Vakar delegācija viesojās arī Krievu vidusskolā- licejā, tikās ar pilsētas aktīvākajiem jauniešiem. Vēstnieks stāstīja par saviem iespaidiem. Viņu pārsteidza Daugavpils jauniešu enerģija, valodu prasmes, atvērtība un mērķtiecība.

Sarunas laikā ar Andreju Elksniņu skarta tēma arī par Daugavpilī dzimušo Nikolaju Poļakovu (klauns Koko), kurš 1929. gadā devās uz Londonu, kur darbojās Londonas cirkā. Daugavpils ir ieinteresēta uzzināt vairāk par slaveno daugavpilieti, tāpēc tika runāts par iespēju meklēt Lielbritānijā kontaktus ar viņa ģimeni.

Pēc tikšanās Daugavpils Domē Lielbritānijas vēstnieks devās uz Daugavpils Biznesa inkubatoru.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru