Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 31. maijs 2019 | 18:35

Daugavpili apmeklēja Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons

Lielbritānijas vēstnieks Kīts Šanons Daugavpilī ieradies divu dienu vizītē. 31. maijā vēstnieks ar vēstniecības delegāciju apmeklēja Daugavpils Domi, kur tikās ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.

Saruna bija par ļoti dažādām tēmām. Kīts Šanons ir pārsteigts par daugavpiliešu draudzīgumu un viesmīlību. Viņš atzinīgi vērtē to, ka pašvaldības vadībā ir daudz jaunu, enerģisku cilvēku. Tikšanās laikā runāja par pilsētas ekonomiku. Daugavpilī darbojas uzņēmums ar Lielbritānijas kapitālu, kas ražo vārtus un durvis. Šo uzņēmumu vēstniecības delegācija apmeklēja 30. maijā. Vakar delegācija viesojās arī Krievu vidusskolā- licejā, tikās ar pilsētas aktīvākajiem jauniešiem. Vēstnieks stāstīja par saviem iespaidiem. Viņu pārsteidza Daugavpils jauniešu enerģija, valodu prasmes, atvērtība un mērķtiecība.

Sarunas laikā ar Andreju Elksniņu skarta tēma arī par Daugavpilī dzimušo Nikolaju Poļakovu (klauns Koko), kurš 1929. gadā devās uz Londonu, kur darbojās Londonas cirkā. Daugavpils ir ieinteresēta uzzināt vairāk par slaveno daugavpilieti, tāpēc tika runāts par iespēju meklēt Lielbritānijā kontaktus ar viņa ģimeni.

Pēc tikšanās Daugavpils Domē Lielbritānijas vēstnieks devās uz Daugavpils Biznesa inkubatoru.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru