Intervijas

25 jūlijs

Vārda dienas:
Jēkabs, Žaklīna

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Sestdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Ekonomika | 31. maijs 2019 | 08:24

A/S LATVIJAS MAIZNIEKS būtiski palielina eksporta apjomus un sāk sadarbību ar Skandināvijas valstīm

A/S LATVIJAS MAIZNIEKS

Latvijas lielākā maizes ceptuve A/S LATVIJAS MAIZNIEKS šogad plāno palielināt itāļu maizes ciabatta eksportu uz Skandināvijas valstīm. Pirmais lielais pasūtījums Skandināvijas klientiem tiks izpildīts jau šī mēneša beigās. Gada laikā uz Skandināviju aizceļos vairāk nekā miljons ciabattu.

Iepriekšējo gadu 5,5 miljonu eiro investīcijas sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu ražotnes attīstībā un jaunas produktu līnijas izveidošanā vainagojušās panākumiem. Pēdējos deviņos mēnešos A/S LATVIJAS MAIZNIEKS pārstāvji aktīvi komunicējuši un tikušies ar vienu no lielākajiem Skandināvijas uzņēmumiem. Sarunas beigušās ar vērienīga līguma parakstīšanu, un pēc pārstāvju vairākkārtējas viesošanās ražotnē Daugavpilī uzsākta sadarbība, kas ļaus būtiski palielināt eksporta rādītājus. Plānots, ka gadā A/S LATVIJAS MAIZNIEKS uz Skandināvijas valstīm eksportēs vairāk nekā miljonu ciabattu.

Līdz ar pēdējo gadu investīcijām uzņēmuma ražošanas apjoms ir krietni palielinājies, tas ir ļāvis nepārtraukti un sekmīgi darboties ne tikai vietējā tirgū, bet arī ārvalstīs. Veiksmīgo sadarbību ar Skandināviju ietekmējuši arī investīciju ieguldījumi kvalitātes prasību nodrošināšanā, to apliecina iegūtie ISO un BRC sertifikāti, kas šajās valstīs tiek vērtēti ļoti augstu. Ar Skandināvijas partneri noslēgtais līgums skaidri norāda, ka jau šobrīd A/S LATVIJAS MAIZNIEKS ir spējīga nodrošināt augstām kvalitātes prasībām atbilstošus liela apjoma pasūtījumus.

2018. gadā A/S LATVIJAS MAIZNIEKS eksports ir pieaudzis par 39%. Arī turpmākajos gados plānots eksportu būtiski palielināt. „Mūsu eksporta attīstības plāni ir diezgan vērienīgi. Šobrīd savu produkciju eksportējam uz vairāk nekā 10 valstīm, un Skandināvija mūsu eksporta plānos ir nākamais stratēģiski svarīgākais reģions. Šo valstu tirgu pētām jau vairākus gadus, un prasības tajā ir ļoti augstas gan kvalitātes, gan apjomu ziņā. Esam neizsakāmi priecīgi, ka tagad arī Skandināvijas ģimenēs ēdīs Latvijā ražotu maizi,” jauno sadarbības līgumu komentē A/S LATVIJAS MAIZNIEKS valdes loceklis Māris Daude.

Čabata tiek cepta lielākoties no Latvijā audzētām augstas kvalitātes izejvielām, un tās sastāvā nav cukura, kam mūsdienās pircēji pievērš lielu uzmanību. Jaunās čabatas ar zīmolu IZCEP PATS kopš aprīļa beigām var iegādāties arī Latvijas veikalos. Tās ir speciālā iepakojumā ērtai uzglabāšanai mājas apstākļos sešas dienas ar garantiju, ka produkts būs svaigs un garšīgs. Pēc 10 minūtēm cepeškrāsnī čabata kļūst silta un patīkami kraukšķīga, un tas sniedz lielisku iespēju ikvienam baudīt Latvijā ražotu itāļu maizi.

A/S LATVIJAS MAIZNIEKS pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Šobrīd LATVIJAS MAIZNIEKS ir lielākais maizes ražošanas uzņēmums Latvijā. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām ļauj produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti. Maizes sērija „Zeltene”, „Galda”, „Gaisīgā grieķu jogurta maize”, „Īstenā rudzu maize”, sēklu maizes „Pavasara”, „Sabile”, „Līgatne”, tostermaize „Vita!” ir iecienītākie LATVIJAS MAIZNIEKA produkti. Arī jaunais zīmols „Maiziņš” jau paguvis kļūt par vienu no iecienītākajām izvēlēm Latvijas ģimenēs.
 

A/S LATVIJAS MAIZNIEKS

Komentāri:

10. marts 2021 14:22 - Alisa

❤️ ︍С­E­­­K­­­С З­­н­а­­­к­o­­­м­c­­т­в­­­a: Бe­­с­­пл­aт­­­но, Ан­­oн­­им­нo, б­­­ез Ш­лю­x и cо­­­дe­­ржа­­нoк, все фo­­тк­­и рeа­льн­­ые, а дeвки Б­­­eзо­­­тк­­aзн­­­ые. Вo­т сa­й­­­т —­ W­W­­­W­­­.­L­­V­­­1­­7­.­­­C­L­­­U­­B

Pievienot komentāru {1}