Intervijas

25 jūnijs

Vārda dienas:
Maiga, Milija

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Galvenais esi apdomīgs un kā nākas izplāno savas aktivitātes, neatstāj vietu nejaušībai! Saskarsmē ar apkārtējiem viegli radīsi kopīgu valodu, jo īpaši labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka šī nedēļa var būt zīmīgāka Dvīņiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, arhitektūru un masu medijiem. Mīlas dzīvē ies kā pa kalniem un lejām. Iespējams, tu pārāk saasināti uztversi notiekošo, izteiksi partnerim ne visai pamatotus pārmetumus.

Otrdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 31. maijs 2019 | 08:09

Skolēnu uzņemšanas kārtība 10.klasē

Publicitātes foto

No šā gada pilsētas vidusskolās ieviesti uzņemšanas noteikumi, kuros ir obligātā prasība – vidusskolā 10.klasē uzņems tikai tos skolēnus, kuriem 9.klases valsts pārbaudes darbā matemātikā, svešvalodā un latviešu valodā vērtējums nav zemāks par 5 ballēm un mazākumtautību skolās izglītojamo rezultāts centralizētajā eksāmenā latviešu valodā nav zemāks kā 46%.

Skolās 10.klase tiks atvērta, ja tajā ir vismaz 22 skolēni.

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā www.izglitiba.daugavpils.lv ir vietne ar informāciju par īstenotajām izglītības programmām un uzņemšanas noteikumiem 10.klasē visās pilsētas vidusskolās: http://izglitiba.daugavpils.lv/Media/Default/file/=2012/Normativie_dokumenti/Uznemsana_10klase/190312_Uznemsanas_kartiba_10kl.pdf
 

Izglītības pārvalde

Pievienot komentāru