Intervijas

17 septembris

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Otrdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
13 .. 15 C
Vakars
8 .. 10 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 31. maijs 2019 | 08:09

Skolēnu uzņemšanas kārtība 10.klasē

Publicitātes foto

No šā gada pilsētas vidusskolās ieviesti uzņemšanas noteikumi, kuros ir obligātā prasība – vidusskolā 10.klasē uzņems tikai tos skolēnus, kuriem 9.klases valsts pārbaudes darbā matemātikā, svešvalodā un latviešu valodā vērtējums nav zemāks par 5 ballēm un mazākumtautību skolās izglītojamo rezultāts centralizētajā eksāmenā latviešu valodā nav zemāks kā 46%.

Skolās 10.klase tiks atvērta, ja tajā ir vismaz 22 skolēni.

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā www.izglitiba.daugavpils.lv ir vietne ar informāciju par īstenotajām izglītības programmām un uzņemšanas noteikumiem 10.klasē visās pilsētas vidusskolās: http://izglitiba.daugavpils.lv/Media/Default/file/=2012/Normativie_dokumenti/Uznemsana_10klase/190312_Uznemsanas_kartiba_10kl.pdf
 

Izglītības pārvalde

Pievienot komentāru