Intervijas

17 septembris

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Otrdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
13 .. 15 C
Vakars
8 .. 10 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. maijs 2019 | 23:04

Ģimenes diena Forštadtē

Publicitātes foto

Forštadtes kultūras nams aicina uz ģimenes svētkiem, kuru devīze ir “Forštadte – tā ir liela un draudzīga ģimene”. Svētkos iedzīvotāji iegūs pozitīvas emocijas un dzīves sparu ilgam laikam, kā arī neviens nejutīsies vientuļš.

Šogad uz pasākumu ir uzaicināti brīnišķīgi kolektīvi – Tatjanas Basovas vokālā studija , bērnu deju kolektīvs “Pienupīte” , Alises May vokālais ansamblis, deju kolektīvi “Elegance” un “Juventa”. Svētku noslēgumā visi tiek aicināti uz dejām svaigā gaisā kopā ar muzikantiem Andri Karlsonu un Jevģēniju Šimanski.
Bērnus gaida īpašas atrakcijas, konkursi un balvas .

Gaidīsim Jūs 2. jūnijā plkst. 17.00 pie Forštadtes kultūras nama.
 

Latviešu kultūras centrs

Pievienot komentāru