Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Svētdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 31. maijs 2019 | 08:04

Automašīnas kravā tējas vietā muitas amatpersonas atklāj 714 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus uz Latvijas-Krievijas robežas, kādā kravas automašīnā atklāja lielu daudzumu nedeklarētu cigarešu. Kravā ar tēju, šķīstošo kafiju un konfektēm tika konstatētas arī nelegāli pārvietotās 714 520 gab. cigaretes (35 726 paciņas).

Terehovas muitas kontroles punkta darbinieki, veicot kādas no Krievijas iebraukušas kravas automašīnas DAF kontroli, atklāja, ka kartona kastes, kurās saskaņā ar pavaddokumentos norādīto bija jābūt tējai, ir piepildītas ar kontrabandas cigaretēm.

Pārkāpums tika atklāts riska analīzes rezultātā. Veicot automašīnas skenēšanu, apstiprinājās muitas amatpersonu aizdomas par nedeklarētu preču ievešanu. Turpinot padziļināto kontroli, muitas darbinieki konstatēja, ka mazākajā daļā no tējas iepakojuma kastēm patiešām atrodas deklarētās preces. Pārējās tējas kastēs bija noslēptas cigaretes “NZ” un “Minsk” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles rezultātā tika izņemtas 434 400 cigaretes “NZ” (21 720 paciņas) un 280 120 cigaretes “Minsk” (14 006 paciņas).

Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Lietas materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.
  

VID

Pievienot komentāru