Intervijas

7 jūlijs

Vārda dienas:
Alda, Maruta

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 31. maijs 2019 | 08:04

Automašīnas kravā tējas vietā muitas amatpersonas atklāj 714 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus uz Latvijas-Krievijas robežas, kādā kravas automašīnā atklāja lielu daudzumu nedeklarētu cigarešu. Kravā ar tēju, šķīstošo kafiju un konfektēm tika konstatētas arī nelegāli pārvietotās 714 520 gab. cigaretes (35 726 paciņas).

Terehovas muitas kontroles punkta darbinieki, veicot kādas no Krievijas iebraukušas kravas automašīnas DAF kontroli, atklāja, ka kartona kastes, kurās saskaņā ar pavaddokumentos norādīto bija jābūt tējai, ir piepildītas ar kontrabandas cigaretēm.

Pārkāpums tika atklāts riska analīzes rezultātā. Veicot automašīnas skenēšanu, apstiprinājās muitas amatpersonu aizdomas par nedeklarētu preču ievešanu. Turpinot padziļināto kontroli, muitas darbinieki konstatēja, ka mazākajā daļā no tējas iepakojuma kastēm patiešām atrodas deklarētās preces. Pārējās tējas kastēs bija noslēptas cigaretes “NZ” un “Minsk” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles rezultātā tika izņemtas 434 400 cigaretes “NZ” (21 720 paciņas) un 280 120 cigaretes “Minsk” (14 006 paciņas).

Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Lietas materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.
  

VID

Pievienot komentāru