Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Panākumi lielā mērā būs atkarīgi no tavas pašsajūtas. Ja spēsi noskaņot sevi gaišām domām, darbi ritēs uz priekšu daudz raitāk nekā tad, ja tos veiksi sadrūmis. Zvaigznes viennozīmīgi iesaka ieklausīties tuvāko kolēģu ieteikumos gan attiecībā uz darbu, gan privāto dzīvi! Kāds Zivs zīmes pārstāvis negaidīti var pievērsties jaunam hobijam, turpretim cits, uzsākt kopdzīvi ar mīļoto. Nedēļas nogalē ieteicams atturēties no alkohola lietošanas.

Pirmdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 31. maijs 2019 | 08:04

Automašīnas kravā tējas vietā muitas amatpersonas atklāj 714 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus uz Latvijas-Krievijas robežas, kādā kravas automašīnā atklāja lielu daudzumu nedeklarētu cigarešu. Kravā ar tēju, šķīstošo kafiju un konfektēm tika konstatētas arī nelegāli pārvietotās 714 520 gab. cigaretes (35 726 paciņas).

Terehovas muitas kontroles punkta darbinieki, veicot kādas no Krievijas iebraukušas kravas automašīnas DAF kontroli, atklāja, ka kartona kastes, kurās saskaņā ar pavaddokumentos norādīto bija jābūt tējai, ir piepildītas ar kontrabandas cigaretēm.

Pārkāpums tika atklāts riska analīzes rezultātā. Veicot automašīnas skenēšanu, apstiprinājās muitas amatpersonu aizdomas par nedeklarētu preču ievešanu. Turpinot padziļināto kontroli, muitas darbinieki konstatēja, ka mazākajā daļā no tējas iepakojuma kastēm patiešām atrodas deklarētās preces. Pārējās tējas kastēs bija noslēptas cigaretes “NZ” un “Minsk” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles rezultātā tika izņemtas 434 400 cigaretes “NZ” (21 720 paciņas) un 280 120 cigaretes “Minsk” (14 006 paciņas).

Par konstatēto pārkāpumu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā. Lietas materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.
  

VID

Pievienot komentāru