Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Šī noteikti būs aktīva, radoša un kopumā panākumiem bagāta nedēļa. Tavas darba spējas un uzcītība tiks novērtēta no augstākstāvošo puses. Kāds Jaunavas zīmes pārstāvis var pat izpelnīties paaugstinājumu amatā! Zvaigznes iesaka būt nedaudz atsaucīgākam, draudzīgākam pret kolēģiem, it sevišķi pret jaunpienācējiem! Ģimenes dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tava noskaņojuma, spējas atturēties no tuvinieku pārmērīgas pamācīšanas.

Pirmdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 28. maijs 2019 | 17:49

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē

28. maijā Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Preses konferences sākumā Izglītības pārvaldes metodiķe pieaugušo izglītības jautājumos Ilze Onzule informēja par iespēju pilsētniekiem iesaistīties projektā un apgūt jaunas prakses, citu profesiju, lai būtu pieprasīti darba tirgū.

Žurnālisti interesējās par pilsētas saimniecības jautājumiem, uzņēmuma “DzKSU” darbu, jauno tramvaju piegādes termiņiem un jaunās tramvaju līnijas nodošanu ekspluatācijā, par celtniecības darbiem Saules skolā. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, preses konferences noslēgumā, skaidroja mediju pārstāvjiem par esošo situāciju Saskaņas pamatskolas siltināšanas projektā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru