Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 28. maijs 2019 | 17:49

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē

28. maijā Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Preses konferences sākumā Izglītības pārvaldes metodiķe pieaugušo izglītības jautājumos Ilze Onzule informēja par iespēju pilsētniekiem iesaistīties projektā un apgūt jaunas prakses, citu profesiju, lai būtu pieprasīti darba tirgū.

Žurnālisti interesējās par pilsētas saimniecības jautājumiem, uzņēmuma “DzKSU” darbu, jauno tramvaju piegādes termiņiem un jaunās tramvaju līnijas nodošanu ekspluatācijā, par celtniecības darbiem Saules skolā. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, preses konferences noslēgumā, skaidroja mediju pārstāvjiem par esošo situāciju Saskaņas pamatskolas siltināšanas projektā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru