Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Panākumi lielā mērā būs atkarīgi no tavas pašsajūtas. Ja spēsi noskaņot sevi gaišām domām, darbi ritēs uz priekšu daudz raitāk nekā tad, ja tos veiksi sadrūmis. Zvaigznes viennozīmīgi iesaka ieklausīties tuvāko kolēģu ieteikumos gan attiecībā uz darbu, gan privāto dzīvi! Kāds Zivs zīmes pārstāvis negaidīti var pievērsties jaunam hobijam, turpretim cits, uzsākt kopdzīvi ar mīļoto. Nedēļas nogalē ieteicams atturēties no alkohola lietošanas.

Pirmdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 25. maijs 2019 | 21:44

Poļu kultūras centrā tiks atklāta Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde

PKC

2019. gada 27. maijā plkst. 16.00 Daugavpils Poļu kultūras centrā tiks atklāta Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde “Sieviete un...”.

PKC galerijā A.Bulionko izstādīs savus rokdarbus, kas veidoti izšūšanas tehnikā ar krustiņu. Divdesmit gadu laikā mākslinieces veidotās gleznas aptver dažādas tēmas – no sadzīviskām ainiņām līdz reliģijas tematikai. Meistares lepnums ir gleznas, kas veltītas sievietei, tās daudzpusīgajai dabai.

A.Bulionka ir izstādījusies Daugavpils Krievu un Baltkrievu kultūras centros, Latgales Centrālās bibliotēkā, kā arī Kaplavā, Krāslavā, Lietuvā un Baltkrievijā.

Izstāde būs apskatāma līdz 20.jūnijam.
 

PKC

Pievienot komentāru