Intervijas

24 augusts

Vārda dienas:
Bērtulis, Boļeslavs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 25. maijs 2019 | 21:44

Poļu kultūras centrā tiks atklāta Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde

PKC

2019. gada 27. maijā plkst. 16.00 Daugavpils Poļu kultūras centrā tiks atklāta Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde “Sieviete un...”.

PKC galerijā A.Bulionko izstādīs savus rokdarbus, kas veidoti izšūšanas tehnikā ar krustiņu. Divdesmit gadu laikā mākslinieces veidotās gleznas aptver dažādas tēmas – no sadzīviskām ainiņām līdz reliģijas tematikai. Meistares lepnums ir gleznas, kas veltītas sievietei, tās daudzpusīgajai dabai.

A.Bulionka ir izstādījusies Daugavpils Krievu un Baltkrievu kultūras centros, Latgales Centrālās bibliotēkā, kā arī Kaplavā, Krāslavā, Lietuvā un Baltkrievijā.

Izstāde būs apskatāma līdz 20.jūnijam.
 

PKC

Pievienot komentāru