Intervijas

17 novembris

Vārda dienas:
Hugo, Uga, Uģis

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 25. maijs 2019 | 21:19

Riebiņu novadā aizdomās par slepkavības mēģinājumu aiztur vīrieti

Publicitātes foto

Valsts policija saņēma informāciju, ka Riebiņu novadā kādā privātmājā ir notikusi šaušana un ir nopietni ievainots vīrietis. Notikuma vietā nekavējoties ieradās VP Preiļu iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un tajā pat dienā aizturēja iespējamo vainīgo personu.

21.maija vakarā ap plkst. 20:40, Valsts policija saņēma informāciju, ka Riebiņu novadā, kādā privātmājā, ir noticis sadzīves rakstura konflikts, kura rezultātā ir smagi ievainots cilvēks. Ierodoties noradītajā adresē policisti konstatējuši tajā 1989.gadā dzimušo vīrieti ar šautu brūci ķermenī. Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. un 15.panta – par mēģinājumu izdarīt citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Turpat notikuma vietā likumsargi aizturēja arī aizdomās turēto personu – 1972.gadā dzimušo vietējo iedzīvotāju, ka arī konfiscēja viņa īpašumā esošu nereģistrēto medību bisi, un tai atbilstošu munīciju – 6 gludstobra patronas.

Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis iepriekš jau bija nonācis policijas redzeslokā, tostarp aizdomās par nelikumīgu šaujamieroču glabāšanu.
Pēc pašlaik likumsargu rīcībā esošās informācijas, kāds 1989.gadā dzimis vīrietis, ciemojās pie sava 1972.gadā dzimušā paziņas, kur kopīgi ar citiem viesiem bija lietojis alkoholiskos dzērienus. Starp vīriešiem bija izcēlies sadzīves rakstura konflikts, kas sākotnēji gan tā lieciniekiem, gan iesaistītajām pusēm likās atrisināts, taču pēc neliela atelpas brīža, 1972.gadā dzimušais vīrietis, bija pēkšņi izskrējis no mājas uz saimniecības ēku, un paņemot tur noslēptu medību ieroci, raidījis mērķtiecīgu šāvienu cietušā virzienā.

Šodien ar tiesas lēmumu vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, savukārt policija turpina izmeklēšanu, tiek skaidrota personas saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

LRPP

Pievienot komentāru