Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 23. maijs 2019 | 17:58

Pašvaldības policija novērš iespējams plānoto likumpārkāpumu

2019.gada 21.maija naktī, ap pulksten 02:00, Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku uzmanību piesaistīja divas personas, kuras staigāja un pētīja stāvēšanai novietotās automašīnas. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas mobilā patruļgrupa.

Policijas rīcībā jau bija informācija, ka šajā pilsētas mikrorajonā naktīs jau ir bijušas veiktas zādzības no automašīnām. Kad notikuma vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki, viena no personām devās uz tuvāko kāpņu telpu. Policists tai sekoja un lūdza doties atpakaļ pie dienesta automašīnas apstākļu noskaidrošanai. Sākotnēji persona uzvedās mierīgi, bet tiklīdz izgāja no kāpņu telpas, personas uzvedība krasi mainījās, kļuva neadekvāta. Rezultātā šī persona tika nogādāta Daugavpils Reģionālās slimnīcas narkoloģijas nodaļas detoksikācijas palātā uz aizdomu pamata par atrašanos apreibinošo vielu ietekmē. Informācija par notikušo, personu dati tika nodoti Valsts policijas pārstāvjiem, kuri arī tika izsaukti uz notikuma vietu.

Jāatzīmē, ka tuvākajos krūmos, kuros mērķtiecīgi iegājušas šīs personas tieši pirms policijas ierašanās, tika atrasts ķieģelis un, iespējams, šajā reizē tika novērsts topošais likumpārkāpums.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru