Intervijas

20 septembris

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 20. maijs 2019 | 20:02

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Vasara tuvojas un vecāki aizdomājas par to, kā pēc sarežģīta mācību procesa saviem bērniem organizēt interesantu un neaizmirstamu radošu atpūtu.

26. maijā plkst. 13.00 – 14.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā visai ģimenei apmeklēt muzeju un piedalīties jaunā meistarklasē, kuru vadīs māksliniece un grāmatas „Filcis. Visi filcēšanas veidi” autore Ksenija Šinkovska.
Ksenija ir daudzu starptautisko izstāžu dalībniece, kā Latvijā, tā arī Japānā, ASV, Anglijā, Francijā, Krievijā, Austrālijā u.c. valstīs. Darbā ar filci viņai ir jau bagāta 20 gadu pieredze.

Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet 21. gadsimtā šis materiāls nebūt nav zaudējis savu aktualitāti. Meistares vadībā izgatavosim piekariņus kā savas mājas interjera dekoru.

Modernā pasaulē interjera noformēšana nebūt nav pēdējā joma, kur dabīgais filcis ir atradis savu pielietojumu. No saveltās vilnas var radīt desmitiem interesantu interjera priekšmetu. Ļoti bieži filča piekariņus dāvā kā interjera dekoru vai kā papildinājumu pamatdāvanai. Piekariņus var izmantota arī kā suvenīrus.

Bērnu aizsardzības dienas priekšvakarā izgatavojiet un uzdāviniet ar savām rokām izgatavotu piekariņu saviem mīļiem cilvēkiem. To var izgatavot vecāki kopā ar bērniem.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru