Intervijas

25 jūnijs

Vārda dienas:
Maiga, Milija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Otrdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 20. maijs 2019 | 20:02

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Vasara tuvojas un vecāki aizdomājas par to, kā pēc sarežģīta mācību procesa saviem bērniem organizēt interesantu un neaizmirstamu radošu atpūtu.

26. maijā plkst. 13.00 – 14.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā visai ģimenei apmeklēt muzeju un piedalīties jaunā meistarklasē, kuru vadīs māksliniece un grāmatas „Filcis. Visi filcēšanas veidi” autore Ksenija Šinkovska.
Ksenija ir daudzu starptautisko izstāžu dalībniece, kā Latvijā, tā arī Japānā, ASV, Anglijā, Francijā, Krievijā, Austrālijā u.c. valstīs. Darbā ar filci viņai ir jau bagāta 20 gadu pieredze.

Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet 21. gadsimtā šis materiāls nebūt nav zaudējis savu aktualitāti. Meistares vadībā izgatavosim piekariņus kā savas mājas interjera dekoru.

Modernā pasaulē interjera noformēšana nebūt nav pēdējā joma, kur dabīgais filcis ir atradis savu pielietojumu. No saveltās vilnas var radīt desmitiem interesantu interjera priekšmetu. Ļoti bieži filča piekariņus dāvā kā interjera dekoru vai kā papildinājumu pamatdāvanai. Piekariņus var izmantota arī kā suvenīrus.

Bērnu aizsardzības dienas priekšvakarā izgatavojiet un uzdāviniet ar savām rokām izgatavotu piekariņu saviem mīļiem cilvēkiem. To var izgatavot vecāki kopā ar bērniem.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru