Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 16. maijs 2019 | 20:32

Notika Kultūras pils atvēršana un pirmais koncerts pēc rekonstrukcijas

15. maijā, pēc divu gadu ilgas rekonstrukcijas, notika Daugavpils kultūras pils svinīga atklāšana. Projekts ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai prasīja papildus darbus, tāpēc nodošana ekspluatācijā ieilga. Pirmais koncerts, kas pulcēja pilnu zāli, bija Karaliskā Gruzijas nacionālā baleta izrāde. Apsveikt visus iedzīvotājus ar atklāšanu bija ieradies Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Valsts būvniecības kontroles biroja akts par ēkas pieņemšanu ekspluatācijā bija parakstīts 3. maijā. Daudzi pilsētas kultūras darbinieki jau ilgi gaidīja šo dienu, jo līdz šim visiem pasākumiem bija jānotiek citviet. Piemēram, tikko notikušās Gruzijas baleta izrādes norise iepriekš bija ieplānota Daugavpils teātrī. Tāpēc Kultūras pils atklāšanas dienā koncerta sākums bija nedaudz pārcelts uz vēlāku laiku, lai skatītāji, kas palaida garām informāciju par norises vietas maiņu un vispirms ieradās uz teātri, varētu paspēt uz pasākumu.

Tuvākajā laikā Kultūras pilī notiks vēl daži koncerti, pēc kuriem iestāsies vasaras sezona, kad ēku aktīvi izmantos dažādas pilsētas organizācijas un skolas. Savukārt rudenī gaidāma aktīvā sezona – programma jau ir saplānota gandrīz līdz gada beigām.

Kultūras pils vadība aicina iedzīvotājus uzmanīgi sekot informācijai pašvaldības mājaslapā www.daugavpils.lv un vietējos plašsaziņas līdzekļos, lai nepalaistu garām nākamos pasākumus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru