Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Liksies svarīgi, lai tavs darbs tiek ievērots un atbilstoši novērtēts. Ja saņemsi gaidītos komplimentus un uzslavas, būsi patiesi gandarīts un gatavs arī turpmāk tikt pat enerģiski darboties. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs, tai pašā laikā samērā atturīgs, kad lietas skars tavu privāto dzīvi, to vēlēsies pilnībā paturēt pie sevis. Mājas solis šonedēļ būs viegls un tīkams. Atvasītes var priecēt ar saviem sasniegumiem skolas gaitās.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 16. maijs 2019 | 20:32

Notika Kultūras pils atvēršana un pirmais koncerts pēc rekonstrukcijas

15. maijā, pēc divu gadu ilgas rekonstrukcijas, notika Daugavpils kultūras pils svinīga atklāšana. Projekts ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai prasīja papildus darbus, tāpēc nodošana ekspluatācijā ieilga. Pirmais koncerts, kas pulcēja pilnu zāli, bija Karaliskā Gruzijas nacionālā baleta izrāde. Apsveikt visus iedzīvotājus ar atklāšanu bija ieradies Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Valsts būvniecības kontroles biroja akts par ēkas pieņemšanu ekspluatācijā bija parakstīts 3. maijā. Daudzi pilsētas kultūras darbinieki jau ilgi gaidīja šo dienu, jo līdz šim visiem pasākumiem bija jānotiek citviet. Piemēram, tikko notikušās Gruzijas baleta izrādes norise iepriekš bija ieplānota Daugavpils teātrī. Tāpēc Kultūras pils atklāšanas dienā koncerta sākums bija nedaudz pārcelts uz vēlāku laiku, lai skatītāji, kas palaida garām informāciju par norises vietas maiņu un vispirms ieradās uz teātri, varētu paspēt uz pasākumu.

Tuvākajā laikā Kultūras pilī notiks vēl daži koncerti, pēc kuriem iestāsies vasaras sezona, kad ēku aktīvi izmantos dažādas pilsētas organizācijas un skolas. Savukārt rudenī gaidāma aktīvā sezona – programma jau ir saplānota gandrīz līdz gada beigām.

Kultūras pils vadība aicina iedzīvotājus uzmanīgi sekot informācijai pašvaldības mājaslapā www.daugavpils.lv un vietējos plašsaziņas līdzekļos, lai nepalaistu garām nākamos pasākumus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru