Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

26 februāris

Vārda dienas:
Evelīna, Mētra, Aurēlija

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2019 | 21:07

Daugavpilī norisinājās «Uzņēmēju dienas Latgalē 2019»

10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pasākums «Uzņēmēju dienas 2019». Jau daudzus gadus šo lielo biznesa festivālu ar Daugavpils pilsētas domes un Latgales plānošanas reģiona atbalstu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Šī pasākuma formāts paredz ikgadēju norises vietas maiņu katrā reģionā. Pagājušajā gadā Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīkoja «Uzņēmēju dienas» Rēzeknē, bet šogad ir atnākusi Daugavpils kārta.

Dalībnieku rindās bija uzņēmēji no visas Latgales, sākot ar būvniecības nozari un beidzot ar mazo komercdarbību. Starp Daugavpils pārstāvjiem bija arī tie, kas pateicoties Daugavpils domes programmai „Impulss” pavisam nesen saņēma pašvaldības atbalstu.

Starp dalībnieku stendiem bija arī tādi, kas pārstāvēja lielus uzņēmumus, piemēram, Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcu, kurā šodien strādā ap 700 cilvēku.

Neskaitot biznesmeņus, «Uzņēmēju dienās» bija iespējams satikt arī dažādu specializēto valsts iestāžu pārstāvjus, piemēram «Altum», biznesa-inkubatora darbiniekus, Patentu biroja un Nodarbinātības valsts aģentūras speciālistus.

Kā daļa no «Uzņēmēju dienām» notika arī biznesa forums un diskusijas ar uzaicinātajiem ekspertiem, tostarp atsevišķs seminārs jauniešiem par mūsdienu darba tirgus specifiku. Tāpat kā iepriekš, šis pasākums kļuva par labu sasaistes vietu, apvienojot zem viena jumta uzņēmējus, organizācijas un potenciālos darbiniekus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru