Intervijas

16 novembris

Vārda dienas:
Banga, Glorija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Sestdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. maijs 2019 | 21:07

Daugavpilī norisinājās «Uzņēmēju dienas Latgalē 2019»

10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās tradicionālais pasākums «Uzņēmēju dienas 2019». Jau daudzus gadus šo lielo biznesa festivālu ar Daugavpils pilsētas domes un Latgales plānošanas reģiona atbalstu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Šī pasākuma formāts paredz ikgadēju norises vietas maiņu katrā reģionā. Pagājušajā gadā Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīkoja «Uzņēmēju dienas» Rēzeknē, bet šogad ir atnākusi Daugavpils kārta.

Dalībnieku rindās bija uzņēmēji no visas Latgales, sākot ar būvniecības nozari un beidzot ar mazo komercdarbību. Starp Daugavpils pārstāvjiem bija arī tie, kas pateicoties Daugavpils domes programmai „Impulss” pavisam nesen saņēma pašvaldības atbalstu.

Starp dalībnieku stendiem bija arī tādi, kas pārstāvēja lielus uzņēmumus, piemēram, Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcu, kurā šodien strādā ap 700 cilvēku.

Neskaitot biznesmeņus, «Uzņēmēju dienās» bija iespējams satikt arī dažādu specializēto valsts iestāžu pārstāvjus, piemēram «Altum», biznesa-inkubatora darbiniekus, Patentu biroja un Nodarbinātības valsts aģentūras speciālistus.

Kā daļa no «Uzņēmēju dienām» notika arī biznesa forums un diskusijas ar uzaicinātajiem ekspertiem, tostarp atsevišķs seminārs jauniešiem par mūsdienu darba tirgus specifiku. Tāpat kā iepriekš, šis pasākums kļuva par labu sasaistes vietu, apvienojot zem viena jumta uzņēmējus, organizācijas un potenciālos darbiniekus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru