Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Aktīvi meklēsi un arīdzan centīsies īstenot profesionālās izaugsmes iespējas. Nav izslēgts, ka vērtīgus padomus šajā sakarā, var sniegt kāds no radinieku loka. Panākumos lielu nozīmi spēlēs ne tikai mērķtiecība un enerģiskums, bet arīdzan apdoma un spēja plānot vairākus gājienus uz priekšu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem sapratīsies burtiski no pusvārda. Mīļotais cilvēks ne reizi vien var tevi pārsteigt ar ko patīkamu. Centies “nepalikt parādā”!

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 12. maijs 2019 | 14:35

Daugavpils pilsētas svētkos uz teātra skatuves varēs baudīt izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”

Daugavpils teātrs

Par godu pilsētas svētkiem 7. jūnijā plkst. 15.30 uz Daugavpils teātra skatuves varēs noskatīties vienu no skatītāju iemīļotākajām izrādēm – dejas izrādi par kaisli un mīlestību „Kazanova. Henrieta. Venēcija.”.

Iestudējuma idejas autore un horeogrāfe ir Irina Saveļjeva, kura šogad bija nominēta Dejas balvai kategorijā „Mūsdienu dejas horeogrāfe/s”, savukārt starptautiskā teātra festivālā «Белая Вежа» („Belaya Vezha”) Brestā par izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija.” saņēma balvu „Labākais horeogrāfs”.

„Kazanova. Henrieta. Venēcija.” ir plastiska fantāzija par leģendāru dēkaini Džakomo Kazanovu, kurā ekspresīvas mūzikas un M. Cvetajevas dzejas vārsmu pavadījumā tiek atklāta slavenā mīlnieka romantiskā dvēsele. Tas ir iespaidīgs un dinamisks šovs ar vērienīgām dekorācijām un vizuālajiem efektiem, kura laikā uz skatuves zūd robeža starp dramatiskajiem aktieriem un teātra dejotāju trupu. Kopā viņi rada vienotu māksliniecisko pasauli un aizved skatītājus ceļojumā uz 18. gadsimta Venēciju.

Aicinām Daugavpils pilsētas iedzīvotājus un tās viesus apmeklēt krāšņo izrādi, lai kopā ar Daugavpils teātra trupu svinētu mūsu pilsētas svētkus!
Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), Biļešu paradīze kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
 

Daugavpils teātrs

Pievienot komentāru