Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Savā ziņā, būsi perfekcionists, tieksies pēc pašas pilnības. Tomēr, reālā dzīve liks vien samierināties ar kompromisiem. Pielūko, lai nekļūsti pārlieku prasīgs pret sevi vai apkārtējiem. Uzstājīgai rīcībai var būt patiesi nevēlamas un tālejošas sekas. Daudz vēlamāk likt lietā sev piemītošo šarmu un diplomāta spējas! Mīlas dzīvē šī nedēļa solās būt piesātināta. Nav izslēgts, kāds no Auna zīmes pārstāvjiem var uzsākt jaunas attiecības.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 9. maijs 2019 | 20:21

Pienupītes pilngadības svētki

26. maijā plkst. 14.00, Vienības nama koncertzālē, sagaidot savu 18 gadu jubileju, Latviešu kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Pienupīte” (vad. I.Pīnupe un I.Zuģicka) kopā ar saviem vecākiem un draugiem priecēs skatītājus koncertā “Pienupītes pilngadības svētki”.

Koncertā tiks izdejotas BDK “Pienupīte” mīļākās dejas un skanēs jautrākās dziesmas, padarot pilngadības svētkus vēl sirsnīgākus un neaizmirstamākus.

Katru jaunu sezonu, apmeklējot 2 reizes nedēļā, caur rotaļdejām, bērni mācās kustēties latviešu tautas deju ritmos. Mazie dejotāji apgūst deju pamatsoļus, mācās justies droši uzstājoties uz lielās skatuves.
Pienupītes dejotāji kopīgi apgūst Deju svētku repertuāru un piedalās pilsētas bērnu kolektīvu deju skatēs, kur vairākkārt ieguvuši augsto 1. pakāpi.

Mazie dejotāji labprāt iejūtas dažādos tēlos, piedalās gadskārtu uzvedumos un koncertos kultūras centrā un citviet pilsētā.
Kolektīva galvenais uzdevums ir attīstīt sirsniņās dejotprieku, lai mūsu Deju svētki turpinās un neiet mazumā dejotgribētāju pulks.

Koncerta viesi: bērnu folkloras ansamblis “Dzīsmeite” (vad. L.Vaivode) un deju ansamblis “Laismeņa” (vad. D.Soldāne).

Svinēsim Pienupītes pilngadības svētkus kopā!
 

Latviešu kultūras centrs

Pievienot komentāru