Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 7. maijs 2019 | 18:59

Aizvadīts Daugavpils velokross 2019

4. maijā tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” organizēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 2. kategorijas sacensības “Daugavpils velokross 2019”.

Daugavpils velokross pulcēja kopā 148 dalībniekus. Riteņbraukšanas sacensībās piedalījās ne tikai daugavpilieši, bet arī daudzu citu pašvaldību un kaimiņvalsts pārstāvji.
Jaunus sportistus bērnu startos atbalstīja vecāki, draugi un policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policisti palīdzēja bērniem startos un izskaidroja velodrošību un ceļa zīmju nozīmi ceļu satiksmē. Bērnu starti notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Daugavpils velokrosa 2019 kopvērtējuma uzvārētāji:

Sieviešu konkurencē:

1.Vija Frīda (Daugavpils, TK “Sniegpulkstenīte”)

Diāna Spiridovska (Rīga, Elkor)
Jūlija Matvijenko (Daugavpils, ISVS biatlona nodaļa)
 

Vīriešu konkurencē:

Lauris Purniņš (Pļaviņas, DTG Mysport)
Aivars Dārznieks (Lizums, Lizums – Avoti SWF)
Dārznieks Edmunds (Lizums – Avoti SWF)
 

Rezultāti ir atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/rezultati/

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils Sporta pārvaldei, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei Rexona Latvia, AS Kesko Senukai Latvija, SIA “Latgales Alus D”, ZEBRA Print, Mučas laivām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Europe Direct Daugavpilī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru