Intervijas

16 septembris

Vārda dienas:
Asja, Asnate, Dāgs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
12 .. 14 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
10 .. 12 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 7. maijs 2019 | 18:59

Aizvadīts Daugavpils velokross 2019

4. maijā tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” organizēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 2. kategorijas sacensības “Daugavpils velokross 2019”.

Daugavpils velokross pulcēja kopā 148 dalībniekus. Riteņbraukšanas sacensībās piedalījās ne tikai daugavpilieši, bet arī daudzu citu pašvaldību un kaimiņvalsts pārstāvji.
Jaunus sportistus bērnu startos atbalstīja vecāki, draugi un policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policisti palīdzēja bērniem startos un izskaidroja velodrošību un ceļa zīmju nozīmi ceļu satiksmē. Bērnu starti notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Daugavpils velokrosa 2019 kopvērtējuma uzvārētāji:

Sieviešu konkurencē:

1.Vija Frīda (Daugavpils, TK “Sniegpulkstenīte”)

Diāna Spiridovska (Rīga, Elkor)
Jūlija Matvijenko (Daugavpils, ISVS biatlona nodaļa)
 

Vīriešu konkurencē:

Lauris Purniņš (Pļaviņas, DTG Mysport)
Aivars Dārznieks (Lizums, Lizums – Avoti SWF)
Dārznieks Edmunds (Lizums – Avoti SWF)
 

Rezultāti ir atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/rezultati/

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils Sporta pārvaldei, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei Rexona Latvia, AS Kesko Senukai Latvija, SIA “Latgales Alus D”, ZEBRA Print, Mučas laivām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Europe Direct Daugavpilī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru