Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākums būs veiksmīgs finansiālu jautājumu risināšanai. Attiecībā pret dzīves materiālo pusi, izrādīsi nopietnu, nosvērtu un atbildīgu pieeju. Jūtamākus panākumus spēs sasniegt tirdzniecībā un masu medijos strādājošie Vēži. Nedēļas vidus var nest zināmas pārmaiņas attiecībās ar mīļoto. Jaunās vēsmas būs tev labvēlīgas, kaut gan sākotnēji pret tām izturēsies ar nelielu skepsi. Nedēļas nogalē, vēlēsies norobežoties no visa ikdienišķā un veltīt laiku savam vaļaspriekam.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 7. maijs 2019 | 18:59

Aizvadīts Daugavpils velokross 2019

4. maijā tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde” organizēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas MTB 2. kategorijas sacensības “Daugavpils velokross 2019”.

Daugavpils velokross pulcēja kopā 148 dalībniekus. Riteņbraukšanas sacensībās piedalījās ne tikai daugavpilieši, bet arī daudzu citu pašvaldību un kaimiņvalsts pārstāvji.
Jaunus sportistus bērnu startos atbalstīja vecāki, draugi un policisti Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Policisti palīdzēja bērniem startos un izskaidroja velodrošību un ceļa zīmju nozīmi ceļu satiksmē. Bērnu starti notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Daugavpils velokrosa 2019 kopvērtējuma uzvārētāji:

Sieviešu konkurencē:

1.Vija Frīda (Daugavpils, TK “Sniegpulkstenīte”)

Diāna Spiridovska (Rīga, Elkor)
Jūlija Matvijenko (Daugavpils, ISVS biatlona nodaļa)
 

Vīriešu konkurencē:

Lauris Purniņš (Pļaviņas, DTG Mysport)
Aivars Dārznieks (Lizums, Lizums – Avoti SWF)
Dārznieks Edmunds (Lizums – Avoti SWF)
 

Rezultāti ir atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/rezultati/

Sacensību rīkotāji izsaka pateicību atbalstītājiem: Daugavpils Sporta pārvaldei, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei Rexona Latvia, AS Kesko Senukai Latvija, SIA “Latgales Alus D”, ZEBRA Print, Mučas laivām, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un Europe Direct Daugavpilī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru