Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 7. maijs 2019 | 18:33

„Bigbank skrien Latvija” Daugavpils posmā piedalījās vairāk kā 2000 skrējēju no sešām valstīm

5. maijā Daugavpilī trešo gadu pēc kārtas norisinājās seriāla „Bigbank skrien Latvija” 2. posms. Skriešanas svētki vienoja vairāk kā 2 000 dalībnieku ne vien no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī no citām valstīm: Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas un Portugāles.

Skrējējus pirms starta uzrunāja pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš. Viņš novēlēja ikvienam sportistam gūt patiesu prieku no pasākuma un izbaudīt mūsu pilsētas skaistumu.

Sev piemērotu un tīkamu distanci varēja izvēlēties ikviens veselīgā dzīvesveida piekritējs. Pirmie startēja 5,5 km distances skrējēji, kuru skaits pārsniedza 600. Uzvarētājs šajā grupā un arī skrējiena pirmais „zelta” godalgas ieguvējs finišēja jau pēc 16 minūtēm.

Nākamie iekarot distanci devās nūjotāji, bet pusdienlaikā startēja pusmaratona un 10,5 km distances dalībnieki. Vienības namā rāpošanas mākslā sacentās sportiskie mazuļi, bet gados vecāki bērni ar aizrautību devās bērnu skrējienā. Šajā dienā mīlestība uz sportu un skriešanu vienoja visus: profesionāļus un amatierus, iesācējus un veterānus, pašmāju sportistus un pilsētas viesus, kas ar atzinību novērtēja organizatoru veikumu, norādot, ka trase izveidota veiksmīgi un viņi arī turpmāk labprāt piedalīsies skrējienā, nostiprinot veselību un gūstot pozitīvas emocijas.

„Skrien Latvija” krāšņākā un dzīvespriecīgākā daļa –Krāsu skrējiens, kas iepriekš norisinājies pilsētā atsevišķi no pusmaratona programmas, šogad pārtapis par labdarības akciju. 1 euro no katra skrējēja dalības maksas tiks ziedoti muguras smadzeņu izpētes projektiem un klīniskiem pētījumiem, lai palīdzētu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Par Krāsu skrējiena patronu kļuvis Latvijā un ārzemēs pazīstamais dziedātājs Intars Busulis, kurš aicināja ikvienu iesaistīties labdarības programmās un atbalstīt līdzcilvēkus.

Sacensību noslēgumā katrs finišētājs saņēma piemiņas medaļu, kā arī atbalstītāju un organizatoru finiša paku. Pēc organizatoru prognozēm, nākamgad dalībnieku skaits varētu kļūt lielāks, jo trīs gadu laikā, kopš Daugavpilī pirmoreiz norisinājās „Skrien Latvija” posms, interese par skriešanu un aktīvo dzīvesveidu pilsētā ir ievērojami augusi.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru