Zvaigžņu viesi

16.februārī Daugavpilī Minskas teātris rādīs komēdiju

2020.gada 16.februārī plkst. 17.00 Daugavpils teātrī notiks izrāde pēc Jevg ...

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 7. maijs 2019 | 18:33

„Bigbank skrien Latvija” Daugavpils posmā piedalījās vairāk kā 2000 skrējēju no sešām valstīm

5. maijā Daugavpilī trešo gadu pēc kārtas norisinājās seriāla „Bigbank skrien Latvija” 2. posms. Skriešanas svētki vienoja vairāk kā 2 000 dalībnieku ne vien no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī no citām valstīm: Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas un Portugāles.

Skrējējus pirms starta uzrunāja pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš. Viņš novēlēja ikvienam sportistam gūt patiesu prieku no pasākuma un izbaudīt mūsu pilsētas skaistumu.

Sev piemērotu un tīkamu distanci varēja izvēlēties ikviens veselīgā dzīvesveida piekritējs. Pirmie startēja 5,5 km distances skrējēji, kuru skaits pārsniedza 600. Uzvarētājs šajā grupā un arī skrējiena pirmais „zelta” godalgas ieguvējs finišēja jau pēc 16 minūtēm.

Nākamie iekarot distanci devās nūjotāji, bet pusdienlaikā startēja pusmaratona un 10,5 km distances dalībnieki. Vienības namā rāpošanas mākslā sacentās sportiskie mazuļi, bet gados vecāki bērni ar aizrautību devās bērnu skrējienā. Šajā dienā mīlestība uz sportu un skriešanu vienoja visus: profesionāļus un amatierus, iesācējus un veterānus, pašmāju sportistus un pilsētas viesus, kas ar atzinību novērtēja organizatoru veikumu, norādot, ka trase izveidota veiksmīgi un viņi arī turpmāk labprāt piedalīsies skrējienā, nostiprinot veselību un gūstot pozitīvas emocijas.

„Skrien Latvija” krāšņākā un dzīvespriecīgākā daļa –Krāsu skrējiens, kas iepriekš norisinājies pilsētā atsevišķi no pusmaratona programmas, šogad pārtapis par labdarības akciju. 1 euro no katra skrējēja dalības maksas tiks ziedoti muguras smadzeņu izpētes projektiem un klīniskiem pētījumiem, lai palīdzētu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Par Krāsu skrējiena patronu kļuvis Latvijā un ārzemēs pazīstamais dziedātājs Intars Busulis, kurš aicināja ikvienu iesaistīties labdarības programmās un atbalstīt līdzcilvēkus.

Sacensību noslēgumā katrs finišētājs saņēma piemiņas medaļu, kā arī atbalstītāju un organizatoru finiša paku. Pēc organizatoru prognozēm, nākamgad dalībnieku skaits varētu kļūt lielāks, jo trīs gadu laikā, kopš Daugavpilī pirmoreiz norisinājās „Skrien Latvija” posms, interese par skriešanu un aktīvo dzīvesveidu pilsētā ir ievērojami augusi.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru