Intervijas

19 novembris

Vārda dienas:
Betija, Elizabete, Liza, Līze

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 6. maijs 2019 | 19:28

Pasaulē nācis britu prinča Harija un hercogienes Meganas dēls

Publicitātes foto

Priekpilni jaunumi Lielbritānijas karaliskajā ģimenē – pasaulē nācis prinča Harija un viņa laulātās draudzenes Saseksas hercogienes Meganas pirmdzimtais bērns. Pārim piedzimis dēls.

Paziņojums par ģimenes pieaugumu pirmdienas, 6. maija, pēcpusdienā izplatīts Saseksas hercogu pāra oficiālajā "Instagram" foto blogā.

Tajā norādīts, ka jaundzimušais un viņa mamma abi jūtas labi un veselīgi. Karaliskās ģimenes jaundzimušais piedzimis aptuveni 3,17 kilogramus smags.

Mazuļa vārds pagaidām nav zināms – tas tiks izziņots vēlāk.

Bekingemas pils vēlāk paziņojusi, ka puisēns pasaulē nācis agrā pirmdienas, 6. maija, rītā un dzemdībās piedalījies arī bērna tēvs.

"Hercogienes mamma Dorija Raglenda, kura ir sajūsmināta par sava pirmā mazbērna nākšanu pasaulē, kopā ar karaliskajām augstībām atrodas Frogmoras kotedžā," BBC citē Bekingemas pils pārstāvi.

Harija un Meganas dēls ir septītais rindā uz Lielbritānijas troni.

Atgādinām, ka princis Harijs un bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla gredzenus mija pērn 19. maijā. Savukārt oktobrī tika izplatīts paziņojums, ka hercogiene ir pirmdzimtā bērna gaidībās.

Pāris šopavasar no saviem apartamentiem Kensingtonas pils teritorijā pārcēlās uz jaunu mitekli – Frogmoras kotedžu, kas atrodas Vindzoras pils īpašumā. Šeit tiks vīta Saseksas hercogu pāra ģimenes ligzdiņa.

Jāatzīmē, ka Megana lauzusi britu karaliskās ģimenes sieviešu tradīciju savus bērnus dzemdēt Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā Londonā.

Šo tradīciju 1977. gadā aizsāka karalienes Elizabetes II meita princese Anna. Savukārt astoņdesmitajos gados princi Viljamu un princi Hariju tur laida pasaulē Velsas princese Diāna.

Arī Viljama sieva Kembridžas hercogiene Katrīna visus trīs bērnus sagaidījusi Lindo spārnā. Jaunākais no viņiem – princis Luiss – piedzima pērn pavasarī.

Delfi

Pievienot komentāru