Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 4. maijs 2019 | 23:00

Mēneša aukstākā nakts varētu būt pirmdien

Publicitātes foto

Daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē, tai skaitā galvaspilsētā un Pierīgā, naktī uz pirmdienu, 6. maiju, iespējama lielāka salna nekā aizvadītajā naktī, liecina jaunākās laika prognozes, ziņo LETA.

Naktī uz 4. maiju zemākā gaisa temperatūra bija -2 grādi Ziemeļkurzemē, -3 grādi novados ap Rīgu un -5 grādi valsts austrumu daļā.

Sagaidāms, ka naktī no sestdienas uz svētdienu būs daudz mākoņu un gaiss atdzisīs līdz -2..+4 grādiem, savukārt naktī uz pirmdienu Latvijas rietumu un centrālajā daļā iespējamas skaidras debesis, bezvējš un sals līdz -4 grādiem.

Spēcīgas salnas gaidāmas vēl arī turpmākajās divās vai trīs naktīs, tomēr gaisa temperatūra tad, visticamāk, nenoslīdēs tik zemu kā naktī uz 6. maiju.

Nākamās nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks, brīžiem gaidāms lietus.

Delfi

Pievienot komentāru