Intervijas

23 maijs

Vārda dienas:
Leokādija, Leontīne, Lidija, Lonija

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Aktīvi meklēsi un arīdzan centīsies īstenot profesionālās izaugsmes iespējas. Nav izslēgts, ka vērtīgus padomus šajā sakarā, var sniegt kāds no radinieku loka. Panākumos lielu nozīmi spēlēs ne tikai mērķtiecība un enerģiskums, bet arīdzan apdoma un spēja plānot vairākus gājienus uz priekšu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem sapratīsies burtiski no pusvārda. Mīļotais cilvēks ne reizi vien var tevi pārsteigt ar ko patīkamu. Centies “nepalikt parādā”!

Ceturtdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
21 .. 23 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 4. maijs 2019 | 23:00

Mēneša aukstākā nakts varētu būt pirmdien

Publicitātes foto

Daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē, tai skaitā galvaspilsētā un Pierīgā, naktī uz pirmdienu, 6. maiju, iespējama lielāka salna nekā aizvadītajā naktī, liecina jaunākās laika prognozes, ziņo LETA.

Naktī uz 4. maiju zemākā gaisa temperatūra bija -2 grādi Ziemeļkurzemē, -3 grādi novados ap Rīgu un -5 grādi valsts austrumu daļā.

Sagaidāms, ka naktī no sestdienas uz svētdienu būs daudz mākoņu un gaiss atdzisīs līdz -2..+4 grādiem, savukārt naktī uz pirmdienu Latvijas rietumu un centrālajā daļā iespējamas skaidras debesis, bezvējš un sals līdz -4 grādiem.

Spēcīgas salnas gaidāmas vēl arī turpmākajās divās vai trīs naktīs, tomēr gaisa temperatūra tad, visticamāk, nenoslīdēs tik zemu kā naktī uz 6. maiju.

Nākamās nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks, brīžiem gaidāms lietus.

Delfi

Pievienot komentāru