Intervijas

17 oktobris

Vārda dienas:
Gaitis, Karīna

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
11 .. 13 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 4. maijs 2019 | 23:00

Mēneša aukstākā nakts varētu būt pirmdien

Publicitātes foto

Daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē, tai skaitā galvaspilsētā un Pierīgā, naktī uz pirmdienu, 6. maiju, iespējama lielāka salna nekā aizvadītajā naktī, liecina jaunākās laika prognozes, ziņo LETA.

Naktī uz 4. maiju zemākā gaisa temperatūra bija -2 grādi Ziemeļkurzemē, -3 grādi novados ap Rīgu un -5 grādi valsts austrumu daļā.

Sagaidāms, ka naktī no sestdienas uz svētdienu būs daudz mākoņu un gaiss atdzisīs līdz -2..+4 grādiem, savukārt naktī uz pirmdienu Latvijas rietumu un centrālajā daļā iespējamas skaidras debesis, bezvējš un sals līdz -4 grādiem.

Spēcīgas salnas gaidāmas vēl arī turpmākajās divās vai trīs naktīs, tomēr gaisa temperatūra tad, visticamāk, nenoslīdēs tik zemu kā naktī uz 6. maiju.

Nākamās nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks, brīžiem gaidāms lietus.

Delfi

Pievienot komentāru