Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākums būs veiksmīgs finansiālu jautājumu risināšanai. Attiecībā pret dzīves materiālo pusi, izrādīsi nopietnu, nosvērtu un atbildīgu pieeju. Jūtamākus panākumus spēs sasniegt tirdzniecībā un masu medijos strādājošie Vēži. Nedēļas vidus var nest zināmas pārmaiņas attiecībās ar mīļoto. Jaunās vēsmas būs tev labvēlīgas, kaut gan sākotnēji pret tām izturēsies ar nelielu skepsi. Nedēļas nogalē, vēlēsies norobežoties no visa ikdienišķā un veltīt laiku savam vaļaspriekam.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 2. maijs 2019 | 17:30

Daugavpilī norisinās starptautiskais festivāls «Poļu folklora Latgalē»

No 1. līdz 3.maijam Daugavpilī norisinās Daugavpils Poļu kultūras centra un Latvijas Poļu savienības Daugavpils nodaļas „Promieņ” rīkotais starptautiskais festivāls «Poļu folklora Latgalē». Šī pasākuma ietvaros, kas notiek pilsētā kopš 2004. gada, Daugavpilī ieradušies bērnu un jauniešu radošie kolektīvi no dažādām Latvijas pilsētām un ārzemēm.

Festivāla atklāšana notika 1. maijā ar enerģisku koncertu Latviešu Kultūras centrā (Rīgas ielā 22), kurā piedalījās kolektīvi „Łukowiacy” un „Hajduki” no Polijas, «Małe Oldrzychowice» no Čehijas, „Perła” no Lietuvas, kā arī kolektīvi „Rīgas saulstariņi” un „Kukułeczka” no Latvijas. 2. maijā koncerts, kas bija ieplānots Vienības laukumā uzreiz pēc dievkalpojuma Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, lietus dēļ tika pārcelts uz Latviešu kultūras centra (LKC) koncertzāli.

3. maijā, Polijas Konstitūcijas dienā, Daugavpils svinēs tradicionālos Varšavas ielas svētkus. To laikā norisināsies svinīgais gājiens, kas 11:00 startēs no Polijas Valsts ģimnāzijas (Varšavas ielā 2) un beigsies pie piemiņas krusta Slobodkā – šeit notiks ziedu nolikšana par godu tiem kritušajiem poļu karavīriem, kas cīnījās par Latgales brīvību. Pasākuma noslēgumā plkst. 12.30 Latviešu kultūras centrā notiks festivāla dalībnieku apbalvošana.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru