Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 2. maijs 2019 | 17:30

Daugavpilī norisinās starptautiskais festivāls «Poļu folklora Latgalē»

No 1. līdz 3.maijam Daugavpilī norisinās Daugavpils Poļu kultūras centra un Latvijas Poļu savienības Daugavpils nodaļas „Promieņ” rīkotais starptautiskais festivāls «Poļu folklora Latgalē». Šī pasākuma ietvaros, kas notiek pilsētā kopš 2004. gada, Daugavpilī ieradušies bērnu un jauniešu radošie kolektīvi no dažādām Latvijas pilsētām un ārzemēm.

Festivāla atklāšana notika 1. maijā ar enerģisku koncertu Latviešu Kultūras centrā (Rīgas ielā 22), kurā piedalījās kolektīvi „Łukowiacy” un „Hajduki” no Polijas, «Małe Oldrzychowice» no Čehijas, „Perła” no Lietuvas, kā arī kolektīvi „Rīgas saulstariņi” un „Kukułeczka” no Latvijas. 2. maijā koncerts, kas bija ieplānots Vienības laukumā uzreiz pēc dievkalpojuma Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, lietus dēļ tika pārcelts uz Latviešu kultūras centra (LKC) koncertzāli.

3. maijā, Polijas Konstitūcijas dienā, Daugavpils svinēs tradicionālos Varšavas ielas svētkus. To laikā norisināsies svinīgais gājiens, kas 11:00 startēs no Polijas Valsts ģimnāzijas (Varšavas ielā 2) un beigsies pie piemiņas krusta Slobodkā – šeit notiks ziedu nolikšana par godu tiem kritušajiem poļu karavīriem, kas cīnījās par Latgales brīvību. Pasākuma noslēgumā plkst. 12.30 Latviešu kultūras centrā notiks festivāla dalībnieku apbalvošana.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru