Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. aprīlis 2019 | 21:38

Atcelts pasākums "Kafija ar politiķiem"

Daugavpils pilsētas domes izpilddirektora p.i. Tatjana Dubina izdeva rīkojumu atcelt pasākumu "Kafija ar politiķiem", kurš tika ieplānots šodien 2019.gada 30.aprīlī plkst. 18:00.

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa, gatavojot pasākumu “Jauniešu problēmu forums "Kafija ar politiķiem"”, saskārās ar neveiksmēm gan pasākuma organizācijas jautājumos, gan norises vietu mainot vismaz trīs reizes pēdējās nedēļas laikā.

Turklāt, Daugavpils pilsētas Domē ir saņemta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vēstule par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas, administratīvo resursu izmantošanas priekšvēlēšanu aģitācijas pasākuma organizēšanas aizliegumu un interešu konfliktu novēršanas prasību izpildi.

Daugavpils pilsētas dome informē, ka pasākums “Jauniešu problēmu forums "Kafija ar politiķiem"” tiks rīkots 2019. gada novembrī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru