Intervijas

23 jūlijs

Vārda dienas:
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 30. aprīlis 2019 | 21:25

G. Vanaga atstādināta no Jaunatnes nodaļas vadītājas amata

Ar Daugavpils pilsētas domes izpilddirektores p.i.Tatjanas Dubinas lēmumu Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga atstādināta no ieņemamā amata. Lai novērtētu G.Vanagas darbu, uzsākta dienesta pārbaude.

Lēmums saistīts ar vasaras nodarbinātības programmas „Skolēnu vasara” izgāšanos – apmēram 80 skolēniem bija liegta iespēja piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) subsidētajā programmā, kā arī ar jauniešu foruma „Kafija ar politiķiem” neizdevušos organizāciju.

Atgādināsim, ka šodien, 30.aprīlī, ar Domes izpilddirektores p.i. Tatjanas Dubinas rīkojumu atcelts pasākums „Kafija ar politiķiem”, kura sagatavošanas gaitā konstatētas vairākas organizatoriskas problēmas un saņemta vēstule no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) par to, ka pilsētas Domes administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas pasākuma organizēšanā nav pieļaujama.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru