Intervijas

22 septembris

Baltu vienības diena

Vārda dienas:
Maigurs, Mārica, Māris

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 30. aprīlis 2019 | 21:25

G. Vanaga atstādināta no Jaunatnes nodaļas vadītājas amata

Ar Daugavpils pilsētas domes izpilddirektores p.i.Tatjanas Dubinas lēmumu Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga atstādināta no ieņemamā amata. Lai novērtētu G.Vanagas darbu, uzsākta dienesta pārbaude.

Lēmums saistīts ar vasaras nodarbinātības programmas „Skolēnu vasara” izgāšanos – apmēram 80 skolēniem bija liegta iespēja piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) subsidētajā programmā, kā arī ar jauniešu foruma „Kafija ar politiķiem” neizdevušos organizāciju.

Atgādināsim, ka šodien, 30.aprīlī, ar Domes izpilddirektores p.i. Tatjanas Dubinas rīkojumu atcelts pasākums „Kafija ar politiķiem”, kura sagatavošanas gaitā konstatētas vairākas organizatoriskas problēmas un saņemta vēstule no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) par to, ka pilsētas Domes administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas pasākuma organizēšanā nav pieļaujama.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru