Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šī var izrādīties samērā sarežģīta, pārbaudījumiem bagāta nedēļa. Centies jau laikus bruņoties ar krietnu pacietības devu, neļaut dažādiem sīkumiem, maznozīmīgām nebūšanām, izsist sevi no līdzsvara! Veiksme vairāk smaidīs tiem zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar reklāmas, mārketinga un sabiedrisko attiecību jomu. Patīkamu atspaidu ikdienas nebūšanām sniegs ģimene, kopīgi pavadītais laiks ar atvasītēm. Nedēļas nogalē svarīgi pienācīgi atpūsties, uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam!

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 30. aprīlis 2019 | 21:25

G. Vanaga atstādināta no Jaunatnes nodaļas vadītājas amata

Ar Daugavpils pilsētas domes izpilddirektores p.i.Tatjanas Dubinas lēmumu Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga atstādināta no ieņemamā amata. Lai novērtētu G.Vanagas darbu, uzsākta dienesta pārbaude.

Lēmums saistīts ar vasaras nodarbinātības programmas „Skolēnu vasara” izgāšanos – apmēram 80 skolēniem bija liegta iespēja piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) subsidētajā programmā, kā arī ar jauniešu foruma „Kafija ar politiķiem” neizdevušos organizāciju.

Atgādināsim, ka šodien, 30.aprīlī, ar Domes izpilddirektores p.i. Tatjanas Dubinas rīkojumu atcelts pasākums „Kafija ar politiķiem”, kura sagatavošanas gaitā konstatētas vairākas organizatoriskas problēmas un saņemta vēstule no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) par to, ka pilsētas Domes administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas pasākuma organizēšanā nav pieļaujama.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru