Intervijas

4 jūnijs

Vārda dienas:
Elfrīda, Sindija, Sintija

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 30. aprīlis 2019 | 21:25

G. Vanaga atstādināta no Jaunatnes nodaļas vadītājas amata

Ar Daugavpils pilsētas domes izpilddirektores p.i.Tatjanas Dubinas lēmumu Jaunatnes nodaļas vadītāja Gunita Vanaga atstādināta no ieņemamā amata. Lai novērtētu G.Vanagas darbu, uzsākta dienesta pārbaude.

Lēmums saistīts ar vasaras nodarbinātības programmas „Skolēnu vasara” izgāšanos – apmēram 80 skolēniem bija liegta iespēja piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) subsidētajā programmā, kā arī ar jauniešu foruma „Kafija ar politiķiem” neizdevušos organizāciju.

Atgādināsim, ka šodien, 30.aprīlī, ar Domes izpilddirektores p.i. Tatjanas Dubinas rīkojumu atcelts pasākums „Kafija ar politiķiem”, kura sagatavošanas gaitā konstatētas vairākas organizatoriskas problēmas un saņemta vēstule no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) par to, ka pilsētas Domes administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas pasākuma organizēšanā nav pieļaujama.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru