Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 29. aprīlis 2019 | 18:38

Daugavpilī atklāta jauna tūrisma sezona

26.aprīlī Daugavpils cietokšņa pārtikas noliktavas ēkā oficiāli tika atklāta jaunā tūrisma sezona. Ikgadējā pasākumā apbalvoja aktīvistus, organizācijas un uzņēmējus, kas 2018. gadā devuši vislielāko ieguldījumu tūrisma nozares attīstībā.

Pasākuma laikā tika apbalvoti „Tūrisma balvas 2018” ieguvēji no Daugavpils un Daugavpils novada. Balvu pasniegšanā piedalījās Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksninš, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Aivars Rasčevskis un Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika.

Nominācijā „Jaunais tūrisma produkts 2018” par uzvarētāju atzīta Daugavpils medicīnas koledžas ekspozīcija „Mani Latvijas stāsti”. Retro kafejnīca „Ēdnīca Nr.1” saņēma godalgu nominācijā „Jaunais ēdināšanas uzņēmums 2018”. Par aizvadītā gada galveno tūrisma pasākumu kļuva restorāna “PLAZA” organizētās “Vakariņas uz tilta”. Speciālo balvu „Gada balva tūrismā 2018” saņēma biedrība „Atmiņu lāde”. Savukārt par labāko Daugavpils tūristu gidu 2018 atzīta Inese Šuļina.

Pasākumā prezentēja arī pilsētas un novada tūrisma aktualitātes un jaunumus.

Noslēgumā sekoja Marka Rotko mākslas centra jaunās izstāžu sezonas atklāšana.

maijā Marka Rotko mākslas centrs piedalīsies Muzeju naktī, bet 7. jūnijā, Pilsētas svētkos, šeit tiks rīkota Mākslas nakts ar daudzveidīgām meistardarbnīcām un performancēm. Jūlija sākumā notiks vērienīga turku mākslinieku un Baltijas keramiķu darbu izstāde. Savukārt 12. jūlijā mākslas centrā gaidāms gada svarīgākais notikums: apmeklētāju uzmanībai tiks prezentēti piecu līdz šim Daugavpilī neeksponēti Marka Rotko darbi.
Informācija par Daugavpils tūrisma aktualitātēm atrodama Tūrisma informācijas centra mājas lapā visitdaugavpils.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru