Intervijas

27 maijs

Vārda dienas:
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Darba būs pilnas rokas, atliks vien rast veidu, kā tos visus īstenot. Zvaigznes saka priekšā, ka tev vajadzēs nedaudz skrupulozāk attiekties pret paredzēto pienākumu plānošanu, tādejādi izslēdzot iespējas, ka izšķied savu laiku nelietderīgi. Neskatoties uz lielo aizņemtību, ik pa brīdim, pieķersi sevi domās pārcilājam attiecību jautājumus. Sevišķi spilgti to izjutīs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri laulībā dzīvo ne pirmo gadu. Privātā dzīves nianses, veiksmīgāk izrisināsies nedēļas nogalē.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 24. aprīlis 2019 | 18:09

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sakopa Stropu estrādes apkaimi

Ceturtdien, 18. aprīlī Daugavpilī pulcējās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes speciālisti no visas Latvijas. Atzīmējot organizācijas 28. dzimšanas dienu, iedibināta jauna tradīcija ik gadu uzkopt kādu vietu Latvijā. Pirmā viesus uzņēma Daugavpils – PMLP darbinieki uzkopa Stropu estrādes apkārtni.

Uzrunājot viesus, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Igors Prelatovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis pateicās talkotājiem par izrādīto inciatīvu un motivāciju arī pārējiem iedzīvotājiem piedalīties Lielajā Talkā, kas norisināsies šīs nedēļas nogalē.

Talkā piedalījās apmēram 90 PMLP darbinieku. Estrādes apkaimē un gar pastaigu takām tika savākti apmēram 80 liellitrāžas atkritumu maisi. Tie tika izmesti pie Stropu estrādes novietotajā atkritumu konteinerā.

Atskatoties uz paveikto, PMLP priekšnieka vietnieks Uldis Apsītis pateicās Daugavpils pilsētai par pretimnākšanu pasākuma organizēšanā un piebilda, ka kopumā Stropu estrādes apkaime bija gana tīra. Viņš uzslavēja daugavpiliešus par attieksmi pret dabu un apkārtējo vidi un norādīja, ka daudzām pilsētām šajā jomā būtu ko pamācīties.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru