Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 24. aprīlis 2019 | 18:09

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sakopa Stropu estrādes apkaimi

Ceturtdien, 18. aprīlī Daugavpilī pulcējās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes speciālisti no visas Latvijas. Atzīmējot organizācijas 28. dzimšanas dienu, iedibināta jauna tradīcija ik gadu uzkopt kādu vietu Latvijā. Pirmā viesus uzņēma Daugavpils – PMLP darbinieki uzkopa Stropu estrādes apkārtni.

Uzrunājot viesus, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Igors Prelatovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Zdanovskis pateicās talkotājiem par izrādīto inciatīvu un motivāciju arī pārējiem iedzīvotājiem piedalīties Lielajā Talkā, kas norisināsies šīs nedēļas nogalē.

Talkā piedalījās apmēram 90 PMLP darbinieku. Estrādes apkaimē un gar pastaigu takām tika savākti apmēram 80 liellitrāžas atkritumu maisi. Tie tika izmesti pie Stropu estrādes novietotajā atkritumu konteinerā.

Atskatoties uz paveikto, PMLP priekšnieka vietnieks Uldis Apsītis pateicās Daugavpils pilsētai par pretimnākšanu pasākuma organizēšanā un piebilda, ka kopumā Stropu estrādes apkaime bija gana tīra. Viņš uzslavēja daugavpiliešus par attieksmi pret dabu un apkārtējo vidi un norādīja, ka daudzām pilsētām šajā jomā būtu ko pamācīties.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru