Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 janvāris

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vārda dienas:
Oļgerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 18. aprīlis 2019 | 18:24

Lieldienas Daugavpilī: jautras izklaides, izrādes un tirdziņš

Ar skanīgām putnu dziesmām un siltiem saules stariem Daugavpils sagaida Lieldienas. Pilsēta tērpjas svētku rotā, lai visā krāšņumā nosvinētu pavasara, ticības un atdzimšanas svētkus.

Īpašu svētku noskaņu Daugavpilī jau vairāku gadu garumā rada krāšņas olas, ko apglezno mākslas un vispārizglītojošo skolu audzēkņi. Šīs kaistās svētku tradīcijas rezultātā jau ir tapuši vairāk nekā 30 dekori, kas rotā pilsētas centru un mikrorajonus. Šogad mākslas objektu klāstu papildināja Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslas fakultātes studentu gleznojumi. Jaunieši strādāja ar lielu centību, lai dāvātu pilsētniekiem svētkos īstus mākslas darbus.

Koku zarus Vienības laukumā rotā krāšņie gājputni un putnu mājiņas. Tepat uzstādītas arī šūpoles, kur varēs no sirds izšūpoties, svētkus sagaidot.

Sestdien, 20.aprīlī, Rīgas ielā norisināsies Lieldienu tirdziņš. Vairāk nekā 100 tirgotāji piedāvās iegādāties visdažādāko produkciju: te būs atrodami gan Lieldienu dekori un gardumi svētku galdam, gan augu stādi un citas praktiskas lietas, kas priecēs vēl ilgi pēc svētkiem.

Otrajās Lieldienās, 22.aprīlī, uz svētku kopīgu svinēšanu aicinās Daugavpils Kultūras pārvalde: no plkst.12.00 Vienības laukumā varēs vērot Daugavpils teātra aktieru uzvedumu, piedalīties olu skaistuma konkursā un Lieldienu darbnīcās bērniem.

Svētku dalībniekus ar savām jestrajām dziesmām priecēs viesi no Rēzeknes – folkloras kopa „Vīteri”. Jaukus pārsteigumus solījis sarūpēt arī Lieldienu Zaķis.

Pasākuma pilna programma, kā arī informācija par pilsētas tūrisma un atpūtas objektu darba laiku pirmssvētku un svētku dienās atrodama pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru