Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Nedēļa iesāksies uz jautras nots. Nav izslēgts, draugu mudināts, tiksi ierauts kādā piedzīvojumā. Nedēļas vidū nāksies nopietnāk koncentrēties darba lietām, jo īpaši tas attieksies uz tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības, transporta un loģistikas jomu. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs, tai pašā laikā, samērā prasīgs, brīžiem izteiksi kritiskas piezīmes. Brīvdienās droši vari doties nelielā izbraucienā pie dabas.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. aprīlis 2019 | 20:12

Piepūšamās ūdens atrakcijas Lielajā Stropu ezerā vēlas izvietot divi uzņēmēji

Daugavpils pilsētas domes Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē 10. aprīlī skatīti jautājumi par ūdenstilpnes platības un divu zemesgabalu iznomāšanu pie Lielā Stropu ezera. Uz nomas tiesību iegūšanu pretendēja piedzīvojumu parka „Tarzāns” veidotāji SIA „CSS-Alpine” un pašvaldības grantu konkursa „Impulss” uzvarētāji SIA „Water Land LV”, kas uzstādīs piepūšamās atrakcijas Rugeļu ūdenstilpē.

SIA „CSS-Alpine” ieplānojis izveidot pie „Stropu viļņa” sezonas atpūtas zonu bērniem un pieaugušajiem ar piepūšamām atrakcijām, iespēju iznomāt SUP-dēli un citām izklaidēm. Šāda zona, ņemot vērā arī ūdens teritoriju, vasaras mēnešos varētu uzņemt līdz 100 cilvēkiem vienlaicīgi. Kā piemēru uzņēmējs minēja analoģisku demontējamo kompleksu Ventspilī.

Komisija labvēlīgi izvērtēja SIA „CSS-Alpine” ieceri, norādot, ka, dažu nianšu dēļ, šo projektu varēs īstenot vien nākamgad. Pirms tam vajadzēs labiekārtot norādīto vietu. Ir jāpadomā arī par to, lai makšķernieki varētu netraucēti piekļūt ūdenim.

Savukārt SIA „WaterLandLv” iesniegums par piepūsamo atrakciju izvietošanu pie glābēju stacijas Stropos tika noraidīts. Komersants nebija ņēmis vērā minimālo dziļumu, kas nepieciešams elementu drošai uzstādīšanai. Komisijas locekļi norādīja: otrs pretendents arī ir tiesīgs pieteikties nomas tiesību iegūšanai teritorijā pie „Stropu viļņa”.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru