Intervijas

21 jūlijs

Vārda dienas:
Meldra, Meldris, Melisa

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. aprīlis 2019 | 20:12

Piepūšamās ūdens atrakcijas Lielajā Stropu ezerā vēlas izvietot divi uzņēmēji

Daugavpils pilsētas domes Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē 10. aprīlī skatīti jautājumi par ūdenstilpnes platības un divu zemesgabalu iznomāšanu pie Lielā Stropu ezera. Uz nomas tiesību iegūšanu pretendēja piedzīvojumu parka „Tarzāns” veidotāji SIA „CSS-Alpine” un pašvaldības grantu konkursa „Impulss” uzvarētāji SIA „Water Land LV”, kas uzstādīs piepūšamās atrakcijas Rugeļu ūdenstilpē.

SIA „CSS-Alpine” ieplānojis izveidot pie „Stropu viļņa” sezonas atpūtas zonu bērniem un pieaugušajiem ar piepūšamām atrakcijām, iespēju iznomāt SUP-dēli un citām izklaidēm. Šāda zona, ņemot vērā arī ūdens teritoriju, vasaras mēnešos varētu uzņemt līdz 100 cilvēkiem vienlaicīgi. Kā piemēru uzņēmējs minēja analoģisku demontējamo kompleksu Ventspilī.

Komisija labvēlīgi izvērtēja SIA „CSS-Alpine” ieceri, norādot, ka, dažu nianšu dēļ, šo projektu varēs īstenot vien nākamgad. Pirms tam vajadzēs labiekārtot norādīto vietu. Ir jāpadomā arī par to, lai makšķernieki varētu netraucēti piekļūt ūdenim.

Savukārt SIA „WaterLandLv” iesniegums par piepūsamo atrakciju izvietošanu pie glābēju stacijas Stropos tika noraidīts. Komersants nebija ņēmis vērā minimālo dziļumu, kas nepieciešams elementu drošai uzstādīšanai. Komisijas locekļi norādīja: otrs pretendents arī ir tiesīgs pieteikties nomas tiesību iegūšanai teritorijā pie „Stropu viļņa”.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru