Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Nemitīgā skriešana, ikdienas uztraukumi var atstāt negatīvu ietekmi uz tavu veselību. Sevišķi piesardzīgam jābūt ar garīgo piepūli, noteikti esi saudzīgāks pret nervu sistēmu! Nav izslēgts, kādam Strēlniekam var rasties jaunas darba iespējas. Taču nesteidzies tās uzreiz izmantot, jo piedāvātajā var slēpties zemūdens akmeņi, kuri vēlāk var radīt jūtamas sekas. Mīlas jomā nedēļa solās būt samērā rāma, harmoniska.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 9. aprīlis 2019 | 19:16

Domes priekšsēdētājs aicina ministrus aizstāvēt iedzīvotāju tiesības uz drošu vidi

2019. gada 4.aprīlī Daugavpils pilsētas dome nosūtīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai Domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa parakstītu vēstuli par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Ņemot vērā to, ka Latvijas masu mēdijos plaši tiek atspoguļota ziņa par to, ka Lietuvā Visaginas pilsētā netālu no Latvijas robežas tiek būvēta kodolatkritumu glabātuve, A. Elksniņš aicina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Ārlietu ministriju ņemt aktīvu dalību šajā situācijā, aizstāvot Latvijas valsts iedzīvotāju intereses - īpaši tiesības uz drošu vidi.

Vēstulē norādīts, ka Valsts pārvaldes iekārtas likums nepārprotami noteic, ka valsts pārvalde darbojas sabiedrības interesēs. Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde vides aizsardzība jomā, bet Ārlietu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde ārlietu nozarē.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru