Intervijas

15 jūlijs

Vārda dienas:
Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Henriks

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 9. aprīlis 2019 | 19:16

Domes priekšsēdētājs aicina ministrus aizstāvēt iedzīvotāju tiesības uz drošu vidi

2019. gada 4.aprīlī Daugavpils pilsētas dome nosūtīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai Domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa parakstītu vēstuli par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Ņemot vērā to, ka Latvijas masu mēdijos plaši tiek atspoguļota ziņa par to, ka Lietuvā Visaginas pilsētā netālu no Latvijas robežas tiek būvēta kodolatkritumu glabātuve, A. Elksniņš aicina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Ārlietu ministriju ņemt aktīvu dalību šajā situācijā, aizstāvot Latvijas valsts iedzīvotāju intereses - īpaši tiesības uz drošu vidi.

Vēstulē norādīts, ka Valsts pārvaldes iekārtas likums nepārprotami noteic, ka valsts pārvalde darbojas sabiedrības interesēs. Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde vides aizsardzība jomā, bet Ārlietu ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde ārlietu nozarē.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru