Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 9. aprīlis 2019 | 19:00

Kārtējā preses konference Daugavpils pilsētas Domē

Daugavpils pilsētas domes preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs.

Andrejs Elksniņš informēja plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, ka, pateicoties samazinātajiem siltumenerģijas tarifiem, kas iesniegti apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, pašvaldības izdosies ietaupīt ievērojamas summas, kas tiks novirzītas pilsētas teritorijas labiekārtošanai un rotaļu laukumu izbūvei. Viņš informēja arī, ka Dome apstrīd Administratīvajā apgabaltiesā lēmumu SIA „Clean R” lietā, kā arī par to, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai nosūtīta vēstule par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Domes vadība atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par aktualitātēm būvniecībā, projektu īstenošanā un citās pilsētas saimniecības nozarēs.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru