Intervijas

24 jūnijs

Jāņu diena

Vārda dienas:
Jānis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Galvenā uzmanība neapšaubāmi tiks koncentrēta darbam! Nav izslēgts, apsvērsi iespējas paplašināt esošo biznesu vai uzsākt ko pavisam jaunu. Šonedēļ lieti noderēs tev piemītošās psihologa dotības un pārliecināšanas spējas. Visā visumā tavi plāni īstenosies. Ja arī sanāks saskarties ar saspringtākām situācijām, tajās spēsi saglabāt mieru un nosvērtību. Ģimenes dzīvē centies būt maigāks, iejūtīgāks.

Pirmdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 9. aprīlis 2019 | 19:00

Kārtējā preses konference Daugavpils pilsētas Domē

Daugavpils pilsētas domes preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs.

Andrejs Elksniņš informēja plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, ka, pateicoties samazinātajiem siltumenerģijas tarifiem, kas iesniegti apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, pašvaldības izdosies ietaupīt ievērojamas summas, kas tiks novirzītas pilsētas teritorijas labiekārtošanai un rotaļu laukumu izbūvei. Viņš informēja arī, ka Dome apstrīd Administratīvajā apgabaltiesā lēmumu SIA „Clean R” lietā, kā arī par to, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai nosūtīta vēstule par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Domes vadība atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par aktualitātēm būvniecībā, projektu īstenošanā un citās pilsētas saimniecības nozarēs.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru