Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 9. aprīlis 2019 | 19:00

Kārtējā preses konference Daugavpils pilsētas Domē

Daugavpils pilsētas domes preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs.

Andrejs Elksniņš informēja plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, ka, pateicoties samazinātajiem siltumenerģijas tarifiem, kas iesniegti apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, pašvaldības izdosies ietaupīt ievērojamas summas, kas tiks novirzītas pilsētas teritorijas labiekārtošanai un rotaļu laukumu izbūvei. Viņš informēja arī, ka Dome apstrīd Administratīvajā apgabaltiesā lēmumu SIA „Clean R” lietā, kā arī par to, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai nosūtīta vēstule par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Domes vadība atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par aktualitātēm būvniecībā, projektu īstenošanā un citās pilsētas saimniecības nozarēs.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru