Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Nemitīgā skriešana, ikdienas uztraukumi var atstāt negatīvu ietekmi uz tavu veselību. Sevišķi piesardzīgam jābūt ar garīgo piepūli, noteikti esi saudzīgāks pret nervu sistēmu! Nav izslēgts, kādam Strēlniekam var rasties jaunas darba iespējas. Taču nesteidzies tās uzreiz izmantot, jo piedāvātajā var slēpties zemūdens akmeņi, kuri vēlāk var radīt jūtamas sekas. Mīlas jomā nedēļa solās būt samērā rāma, harmoniska.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 9. aprīlis 2019 | 19:00

Kārtējā preses konference Daugavpils pilsētas Domē

Daugavpils pilsētas domes preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs.

Andrejs Elksniņš informēja plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, ka, pateicoties samazinātajiem siltumenerģijas tarifiem, kas iesniegti apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, pašvaldības izdosies ietaupīt ievērojamas summas, kas tiks novirzītas pilsētas teritorijas labiekārtošanai un rotaļu laukumu izbūvei. Viņš informēja arī, ka Dome apstrīd Administratīvajā apgabaltiesā lēmumu SIA „Clean R” lietā, kā arī par to, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Ārlietu ministrijai nosūtīta vēstule par kodolatkritumu glabātuvi Lietuvā.

Domes vadība atbildēja uz žurnālistu jautājumiem par aktualitātēm būvniecībā, projektu īstenošanā un citās pilsētas saimniecības nozarēs.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru