Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Nedēļas pirmajā pusē esi diplomātiskāks attiecībās ar līdzgaitniekiem, neļauj sakāpinātajām emocijām, veicināt konfliktsituāciju iespējas. Jo īpaši apdomīgs, esi komunikācijā ar priekšniecību! Sākot ar trešdienu, droši vari uzsākt jaunus projektus, mēģināt piesaistīt atbalstītājus, sponsorus savām iecerēm. Nekautrējies izmantot sev piemītošo oratora talantu. Brīvdienās galveno uzmanību vēlams veltīt ģimenes dzīvei.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 8. aprīlis 2019 | 11:28

Šī nedēļa būs auksta, dažās naktīs gaidāms -5 grādu sals

Publicitātes foto

Šonedēļ laiks Latvijā būs vēss, nedēļas otrajā pusē naktīs sals vietām sasniegs -5 grādus, liecina prognozes.

Visu darba nedēļu gaisa temperatūra dienās sasniegs tikai +2..+8 grādus, debesis bieži būs mākoņainas, taču spīdēs arī saule. Nokrišņu būs maz, pārsvarā otrdien un trešdien šur tur īslaicīgi snigs un līs. Dažviet var izveidoties neliela sniega kārtiņa, pašreizējās prognozes liecina, ka, visticamāk, tas notiks trešdien un ceturtdien vietām Vidzemē.

Naktīs gaiss būs vēl dzestrāks - otrdienas un trešdienas naktī tuvu nullei, bet aukstākie rīti gaidāmi no ceturtdienas līdz sestdienai, kad temperatūra pazemināsies līdz 0..-5 grādiem.

Valdošie darba nedēļā būs ziemeļrietumu vēji, kas īpaši pēcpusdienās būs brāzmaini, līdz 10-15 metriem sekundē.

Nedēļas nogalē vējš iegriezīsies no ziemeļaustrumiem, austrumiem un dienas pakāpeniski kļūs siltākas, gaisa temperatūrai sasniedzot +5..+10 grādus.

LSM

Pievienot komentāru