Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Darba būs pilnas rokas, atliks vien rast veidu, kā tos visus īstenot. Zvaigznes saka priekšā, ka tev vajadzēs nedaudz skrupulozāk attiekties pret paredzēto pienākumu plānošanu, tādejādi izslēdzot iespējas, ka izšķied savu laiku nelietderīgi. Neskatoties uz lielo aizņemtību, ik pa brīdim, pieķersi sevi domās pārcilājam attiecību jautājumus. Sevišķi spilgti to izjutīs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri laulībā dzīvo ne pirmo gadu. Privātā dzīves nianses, veiksmīgāk izrisināsies nedēļas nogalē.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 4. aprīlis 2019 | 15:29

Daugavpilī aizdomās par vairāku transportlīdzekļu dedzināšanu aiztur vīrieti

Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka Daugavpilī vienas nakts laikā tika nodedzināti vairāki transportlīdzekļi un atkritumu konteineris. Saistībā ar notikušo VP Daugavpils iecirknī tika ierosināti vairāki kriminālprocesi un uzsākta ļaundaru meklēšana. Šonedēļ aizdomās par saistību ar minētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem Daugavpilī tika aizturēts kāds vietējais iedzīvotājs. Izmeklēšana turpinās.

Naktī no 30. uz 31.martu Valsts policijas Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Daugavpilī tika nodedzinātas 3 vieglās automašīnas, autobuss un atkritumu konteineris. Saistībā ar notikušo Valsts Policijas Daugavpils iecirknī tika ierosināti kriminālprocesi un nekavējoties tika uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju, šonedēļ aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu tika aizturēts 1993.gadā dzimis vīrietis. Jāpiebilst, ka būtisku pienesumu izmeklēšanā sniedza Daugavpils pilsētas novērošanas kameru ieraksti, kas arī palīdzēja identificēt iespējamo vainīgo.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, tiek skaidroti precīzi notikumu apstākļi un aizturētās personas saistība ar šiem noziedzīgajiem nodarījumiem. Aizdomās turamajam par vairāku transportlīdzekļu bojāšanu draud kriminālatbildība.

Atgādinām, ka pēc KL 185.panta 2.daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru