Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 3. aprīlis 2019 | 21:07

“Smaidīgā varavīksne”

CPK

Visā pasaulē 27. martā tiek atzīmēta Starptautiskā teātra diena. Poļu kultūras centrs kopā ar savu teātra grupu “Smaidīgā varavīksne” arī svinēja šos svētkus.

Jaunie aktieri kopā ar režisori Milenu Savkinu sagatavoja pavasara izrādi, kas veltīta poļu tradīcijai - Mažannas sadedzināšanai. “Mažanna” – tā ir lelle, veidota no salmiem un lupatām, kas simbolizē ziemu un nāvi. Dedzinot lelli, mēs atvadāmies no ziemas un ar prieku sagaidām pavasari.

Teātra grupas dalībnieki skatītājiem piedāvāja muzikālo komēdiju ar jautrām dziesmām un smiekliem. Vairākkārtējā aktieru pārģērbšanās uz skatuves, papildināja izrādi ar emocionalitāti un piešķīra tai ritmu un maģisku atmosfēru.
Lai tuvāk iepazītu tradīcijas, izrādes mākslinieki kopā ar viesiem devās uz Poļu nama pagalmu, kur notika lelles simboliska sadedzināšana.
 

CPK

Pievienot komentāru