Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Tevi saistīs pārmaiņas, apstākļu dažādība, jauni izaicinājumi. Kādam zīmes pārstāvim tas nozīmēs jaunus darba meklējumus, citam atbildīgākus pienākumus esošajā amatā. Lai darbi virzītos uz priekšu ātrākā tempā, parūpējies, lai tie tiktu iepriekš pienācīgi izplānoti. Neļauj steigai, haotiskumam radīt liekus sarežģījumus. Nedēļas nogalē aizmirsti par visu, kas skar darbu un kā nākas atpūties, pavadi vairāk laika kopā ar otro pusīti!

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 3. aprīlis 2019 | 21:07

“Smaidīgā varavīksne”

CPK

Visā pasaulē 27. martā tiek atzīmēta Starptautiskā teātra diena. Poļu kultūras centrs kopā ar savu teātra grupu “Smaidīgā varavīksne” arī svinēja šos svētkus.

Jaunie aktieri kopā ar režisori Milenu Savkinu sagatavoja pavasara izrādi, kas veltīta poļu tradīcijai - Mažannas sadedzināšanai. “Mažanna” – tā ir lelle, veidota no salmiem un lupatām, kas simbolizē ziemu un nāvi. Dedzinot lelli, mēs atvadāmies no ziemas un ar prieku sagaidām pavasari.

Teātra grupas dalībnieki skatītājiem piedāvāja muzikālo komēdiju ar jautrām dziesmām un smiekliem. Vairākkārtējā aktieru pārģērbšanās uz skatuves, papildināja izrādi ar emocionalitāti un piešķīra tai ritmu un maģisku atmosfēru.
Lai tuvāk iepazītu tradīcijas, izrādes mākslinieki kopā ar viesiem devās uz Poļu nama pagalmu, kur notika lelles simboliska sadedzināšana.
 

CPK

Pievienot komentāru