Intervijas

19 jūlijs

Vārda dienas:
Digna, Jautrīte, Kamila

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
16 .. 18 C
Diena
20 .. 22 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 3. aprīlis 2019 | 18:40

Daugavpils Futbola skola un biedrība „Futbola centrs Daugavpils” parakstīja līgumu par akadēmijas izveidi

Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils Futbola skolu un biedrību «Futbola centrs Daugavpils» vienojusies par turpmāko Daugavpils jaunatnes futbola attīstības stratēģiju. Parakstīts sadarbības līgums par kopējas Daugavpils futbola akadēmijas izveidi, kurā detalizēti tiek atrunāts katras puses ieguldījums un atbildība.

Kopēja sadarbība ļaus turpināt Daugavpils futbola attīstību, palīdzēs izveidot spēcīgu struktūru, kā arī nodrošināt tik nepieciešamas infrastruktūras un materiāli tehniskās bāzes sakārtošanu.

Pārrunu laikā par sadarbības līguma nosacījumiem visas iesaistītas puses par prioritāti izvirzīja bērnu un futbola intereses, tāpēc vienoties nebija sarežģīti. Futbola skolas galvenais uzdevums ir nodrošināt apmācību un treniņu procesu, atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktām prasībām. Savukārt biedrības pārziņā būs sadarbība ar treneriem to kvalifikācijas celšanā, audzēkņu meistarības un fiziskās sagatavotības pilnveidošana un papildus treniņu organizēšana vārtsargiem.

Pašlaik Daugavpils Futbola skolā nodarbojas vairāk kā 500 bērnu un jauniešu. Lai futbols pilsētā veiksmīgi attīstītos un mūsu talantīgie sportisti gūtu iespēju uzstāties augstākā līmeņa sacensībās, daudz tiek darīts sporta infrastruktūras uzlabošanai: pašlaik treniņi notiek rekonstruētajā futbola stadionā Esplanādē, kur pērn ieklāts jauns segums un uzstādīts mūsdienīgs apgaismojums. Pašvaldība ir izstrādājusi tehnisko dokumentāciju būvdarbiem šajā stadionā un izsludinājusi konkursu, kura rezultāti būs zināmi jau tuvākajā laikā.

Turpmāk Daugavpils futbola akadēmijas komandas piedalīsies Latvijas Jaunatnes čempionātā ar nosaukumu “Daugavpils” un Daugavpils Futbola skola cer jau šogad pārcelties uz jaunajām mājām, noslēdzoties “Esplanādes” stadiona 2.kārtas būvdarbiem.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru