Intervijas

23 septembris

Vārda dienas:
Vanda, Veneranda, Venija

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 3. aprīlis 2019 | 18:40

Daugavpils Futbola skola un biedrība „Futbola centrs Daugavpils” parakstīja līgumu par akadēmijas izveidi

Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils Futbola skolu un biedrību «Futbola centrs Daugavpils» vienojusies par turpmāko Daugavpils jaunatnes futbola attīstības stratēģiju. Parakstīts sadarbības līgums par kopējas Daugavpils futbola akadēmijas izveidi, kurā detalizēti tiek atrunāts katras puses ieguldījums un atbildība.

Kopēja sadarbība ļaus turpināt Daugavpils futbola attīstību, palīdzēs izveidot spēcīgu struktūru, kā arī nodrošināt tik nepieciešamas infrastruktūras un materiāli tehniskās bāzes sakārtošanu.

Pārrunu laikā par sadarbības līguma nosacījumiem visas iesaistītas puses par prioritāti izvirzīja bērnu un futbola intereses, tāpēc vienoties nebija sarežģīti. Futbola skolas galvenais uzdevums ir nodrošināt apmācību un treniņu procesu, atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktām prasībām. Savukārt biedrības pārziņā būs sadarbība ar treneriem to kvalifikācijas celšanā, audzēkņu meistarības un fiziskās sagatavotības pilnveidošana un papildus treniņu organizēšana vārtsargiem.

Pašlaik Daugavpils Futbola skolā nodarbojas vairāk kā 500 bērnu un jauniešu. Lai futbols pilsētā veiksmīgi attīstītos un mūsu talantīgie sportisti gūtu iespēju uzstāties augstākā līmeņa sacensībās, daudz tiek darīts sporta infrastruktūras uzlabošanai: pašlaik treniņi notiek rekonstruētajā futbola stadionā Esplanādē, kur pērn ieklāts jauns segums un uzstādīts mūsdienīgs apgaismojums. Pašvaldība ir izstrādājusi tehnisko dokumentāciju būvdarbiem šajā stadionā un izsludinājusi konkursu, kura rezultāti būs zināmi jau tuvākajā laikā.

Turpmāk Daugavpils futbola akadēmijas komandas piedalīsies Latvijas Jaunatnes čempionātā ar nosaukumu “Daugavpils” un Daugavpils Futbola skola cer jau šogad pārcelties uz jaunajām mājām, noslēdzoties “Esplanādes” stadiona 2.kārtas būvdarbiem.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru