Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 3. aprīlis 2019 | 20:23

Rēzeknes novadā kūlas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Otrdien, 2. aprīlī, Rēzeknes novadā, mēģinot saviem spēkiem dzēst kūlas ugunsgrēku, gājis bojā kāds vīrietis, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz ugunsgrēku Rēzeknes novadā saņēma plkst. 13.14. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka, visticamāk, tika dedzināti ugunskuri, kuru dzirksteles ar vēju aizpūstas un izraisījušas kūlas degšanu. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, degošajā kūlas laukā bija nokritis viens cilvēks.

Glābējiem ierodoties konstatēts, ka pērnā zāle deg 2 hektāru platībā un cilvēks, kurš bija mēģinājis nodzēst ugunsgrēku, ir bez dzīvības pazīmēm.

VUGD cilvēku nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kas konstatēja viņa nāvi.

Tas ir pirmais kūlas ugunsgrēka upuris kopš 2016.gada, kad arī viens cilvēks šādā ugunsnelaimē zaudēja dzīvību. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā uzsver, pērnās zāles dedzināšana ir aizliegta un par to pienākas sods. Šāda rīcība apdraud ne tikai īpašumus, bet arī cilvēku dzīvības. Kūlas ugunsgrēkos nereti bojā iet arī dzīvnieki.

LSM

Pievienot komentāru