Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Darba būs pilnas rokas, atliks vien rast veidu, kā tos visus īstenot. Zvaigznes saka priekšā, ka tev vajadzēs nedaudz skrupulozāk attiekties pret paredzēto pienākumu plānošanu, tādejādi izslēdzot iespējas, ka izšķied savu laiku nelietderīgi. Neskatoties uz lielo aizņemtību, ik pa brīdim, pieķersi sevi domās pārcilājam attiecību jautājumus. Sevišķi spilgti to izjutīs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri laulībā dzīvo ne pirmo gadu. Privātā dzīves nianses, veiksmīgāk izrisināsies nedēļas nogalē.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 3. aprīlis 2019 | 20:23

Rēzeknes novadā kūlas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Otrdien, 2. aprīlī, Rēzeknes novadā, mēģinot saviem spēkiem dzēst kūlas ugunsgrēku, gājis bojā kāds vīrietis, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz ugunsgrēku Rēzeknes novadā saņēma plkst. 13.14. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka, visticamāk, tika dedzināti ugunskuri, kuru dzirksteles ar vēju aizpūstas un izraisījušas kūlas degšanu. Mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem pirms VUGD ierašanās, degošajā kūlas laukā bija nokritis viens cilvēks.

Glābējiem ierodoties konstatēts, ka pērnā zāle deg 2 hektāru platībā un cilvēks, kurš bija mēģinājis nodzēst ugunsgrēku, ir bez dzīvības pazīmēm.

VUGD cilvēku nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kas konstatēja viņa nāvi.

Tas ir pirmais kūlas ugunsgrēka upuris kopš 2016.gada, kad arī viens cilvēks šādā ugunsnelaimē zaudēja dzīvību. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā uzsver, pērnās zāles dedzināšana ir aizliegta un par to pienākas sods. Šāda rīcība apdraud ne tikai īpašumus, bet arī cilvēku dzīvības. Kūlas ugunsgrēkos nereti bojā iet arī dzīvnieki.

LSM

Pievienot komentāru