Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Nedēļas pirmajā pusē tu vairāk laika veltīsi mājas solim, ģimenes lietām. Iespējams, atvasītēm vajadzēs tavu padomu skolas gaitās. Saskarsmē ar mīļoto pratīsi atbalstīt, iedrošināt un sniegt morālu atbalstu. Nedēļas otrajā pusē pilnībā koncentrēties darbam. Nav izslēgts, centīsies likt pamatu savai turpmākajai karjeras izaugsmei. Komunicējot ar priekšniecību, spēsi rast īstos vārdus, lai gūtu “zaļo gaismu” savām iecerēm. Brīvdienās, kāds Mežāzis var doties neplānotā braucienā.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 2. aprīlis 2019 | 19:49

Daugavpils uzņēma kolēģus no Lietuvas “Trans-form” mācību vizītē

Martā pārstāvji no Paņevežas un Visaginas pašvaldībām (Lietuva) mācību vizītes ietvaros apmeklēja Rēzeknes un Krāslavas novadus, Daugavpils pilsētas pašvaldību, kā arī Rēzeknes speciālo ekonomisko zonu (SEZ).

No 19. marta līdz 22.martam speciālisti no Lietuvas iepazinās ar projekta partneru degradēto teritoriju revitalizācijas plāniem un jau īstenotajiem darbiem šajā jomā.

Daugavpilī speciālisti pavadīja divas dienas. Mācību vizītes mērķis bija gūt pieredzi par latviešu pieeju pašvaldību īpašumā esošo degradēto teritoriju revitalizēšanā, pārveidojot tās par pievilcīgām un ilgtspējīgi izmantojamām. Tāpat kā šāda pasākuma laikā Lietuvā, arī Latvijā notika gan tikšanās pašvaldībās, gan revitalizēto teritoriju apskate. Daugavpilī tika apmeklēti šādi objekti - Daugavpils cietoksnis, Latgales zoodārzs, Stropu trase, Porohovkas ezers, Ziemeļu rūpnieciskā teritorija, Esplanāde un ZINOO centrs. Delegāciju uzņēma Domes Attīstības departamenta pārstāvji.

Mācību vizīte tika organizēta Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.- 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” ietvaros.

Vairāk par projektu:

https://www.daugavpils.lv/pilseta/pilsetas-attistiba/projekti/realizacija-esosie-projekti/starptautiskie-projekti/degradeto-teritoriju-revitalizacija-(transformations-from-slum-to-chic)-trans-form-nr.lli-386

 

J.Reča-Lāže
Projekta koordinatore

Jolanta.reca-laze@daugavpils.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru