Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. marts 2019 | 22:00

Jauna Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde

Publicitātes foto

No 1.aprīļa Daugavpilī tiks izveidota un turpmāk strādās jauna Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde. Tā būs ārsta - speciālista brigāde. Šī brigāde dosies palīgā izsaukuma vietā jau strādājošiem mediķiem īpašās situācijās, sniedzot medicīnisko un taktisko atbalstu smagu pacientu aprūpē vai sarežģītos klīniskos gadījumos.

Brigādes sastāvā ir divi cilvēki - pieredzējis reanimatologs anesteziologs vai neatliekamās medicīnas ārsts un ārsta palīgs, kurš vienlaikus ir arī autovadītājs. Atšķirībā no ierastajām brigādēm, kuras izsaukumos dodas ar lielajiem operatīvajiem medicīniskajiem transportlīdzekļiem, šī brigāde pārvietojas ar īpaši aprīkotu vieglo automašīnu. To nevar izsaukt pacients, uz notikuma vietu tā dodas tikai tad, ja tās palīdzību pieprasa cita brigāde.

Preses relīze

Pievienot komentāru