Intervijas

25 aprīlis

Vārda dienas:
Bārbala, Līksma

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Centies vairāk uzmanības veltīt saviem tiešajiem pienākumiem, parūpēties, lai tie tiktu paveikti pienācīgā kvalitātē un norunātajā termiņā. Šī nedēļa var izrādīties nedaudz smagāka ar jurisprudenci, tieslietām saistītajiem Dvīņiem, savukārt, radošās pasaules pārstāvji baudīs veiksmes, iedvesmas brīžus, kā arī jūtamākus panākumus. Attiecībās ar otro pusīti būsi gatavs piekāpties partnera vēlmēm, izrādīsi saprotošu, pretimnākošu attieksmi.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. marts 2019 | 22:00

Jauna Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde

Publicitātes foto

No 1.aprīļa Daugavpilī tiks izveidota un turpmāk strādās jauna Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde. Tā būs ārsta - speciālista brigāde. Šī brigāde dosies palīgā izsaukuma vietā jau strādājošiem mediķiem īpašās situācijās, sniedzot medicīnisko un taktisko atbalstu smagu pacientu aprūpē vai sarežģītos klīniskos gadījumos.

Brigādes sastāvā ir divi cilvēki - pieredzējis reanimatologs anesteziologs vai neatliekamās medicīnas ārsts un ārsta palīgs, kurš vienlaikus ir arī autovadītājs. Atšķirībā no ierastajām brigādēm, kuras izsaukumos dodas ar lielajiem operatīvajiem medicīniskajiem transportlīdzekļiem, šī brigāde pārvietojas ar īpaši aprīkotu vieglo automašīnu. To nevar izsaukt pacients, uz notikuma vietu tā dodas tikai tad, ja tās palīdzību pieprasa cita brigāde.

Preses relīze

Pievienot komentāru