Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 30. marts 2019 | 21:56

VID muitas amatpersonas kravas vilcienos un vieglā automobiļa riteņos atklāj vairāk nekā 407 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas austrumu robežas, trīs dienu laikā VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 407 020 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vieglās automobiļa riteņos, vilcienu konstrukcijās un vagonos ar akmeņogļu un baļķu kravām.

29.martā, Terehovas muitas kontroles punktā (turpmāk – MKP) no Krievijas pa “zaļo joslu” iebrauca vieglā automašīna “VW Passat”, tādējādi apliecinot, ka persona nepārvieto deklarējamas preces. Tomēr skenēšanas attēla analīzes rezultātā muitas amatpersonām radās aizdomas, ka transportlīdzekļa riteņos ir noslēptas nedeklarētas preces. Veicot padziļināto kontroli un iesaistot pārbaudē darba suni, aizdomas apstiprinājās – visās četrās riepās bija noslēptas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemtas 20 820 cigaretes “Captain Black”.

Savukārt Indras MKP šorīt, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena fizisko kontroli, sadarbībā ar Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) amatpersonām akmeņogļu kravā tika atklāti 90 000 gab. cigarešu “Premjer”. Cita vilciena sastāva kontroles laikā muitas darbinieki vienā vagonā konstatēja 20 000 gab. cigarešu “Premjer”.

Vakar Indras MKP muitas un VRS darbinieki atklāja baļķu kravā noslēptas cigaretes “Premjer” un “Minsk”. Kopumā tika izņemti 112 800 gab. cigarešu.

26.martā Indras MKP muitas amatpersonas sadarbībā ar VRS kolēģiem viena kravas vilciena vagonā konstatēja 100 000 cigarešu “Premjer”. Veicot otra vilciena sastāva kontroli, kontrabandas cigaretes tika atklātas 11 vagonos esošās akmeņogļu kravās, kā arī riteņu balsta konstrukcijās. Šīs slēptuves palīdzēja atklāt muitas kinologs ar darba suni. Slēptuvēs atradās 63 400 cigarešu “Premjer” un “NZ”.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.
 

VID

Pievienot komentāru