Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šonedēļ zvaigznes iesaka pārliecināties, ka veicamie darbi tiek paveikti pēc labākās sirdsapziņas. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest pārāk privātus jautājumus, saglabā pēc iespējas profesionālākas attiecības. Ja plāno uzsākt jaunas lietas, zini, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Savukārt, pirmdiena un otrdiena ir atbilstoša dažāda rakstura pārrunām, birokrātisku jautājumu kārtošanai. Nedēļa nogalē vairāk laika atlicini mīļotajam cilvēkam.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 30. marts 2019 | 21:56

VID muitas amatpersonas kravas vilcienos un vieglā automobiļa riteņos atklāj vairāk nekā 407 tūkstošus kontrabandas cigarešu

VID

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas austrumu robežas, trīs dienu laikā VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 407 020 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vieglās automobiļa riteņos, vilcienu konstrukcijās un vagonos ar akmeņogļu un baļķu kravām.

29.martā, Terehovas muitas kontroles punktā (turpmāk – MKP) no Krievijas pa “zaļo joslu” iebrauca vieglā automašīna “VW Passat”, tādējādi apliecinot, ka persona nepārvieto deklarējamas preces. Tomēr skenēšanas attēla analīzes rezultātā muitas amatpersonām radās aizdomas, ka transportlīdzekļa riteņos ir noslēptas nedeklarētas preces. Veicot padziļināto kontroli un iesaistot pārbaudē darba suni, aizdomas apstiprinājās – visās četrās riepās bija noslēptas cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemtas 20 820 cigaretes “Captain Black”.

Savukārt Indras MKP šorīt, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena fizisko kontroli, sadarbībā ar Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) amatpersonām akmeņogļu kravā tika atklāti 90 000 gab. cigarešu “Premjer”. Cita vilciena sastāva kontroles laikā muitas darbinieki vienā vagonā konstatēja 20 000 gab. cigarešu “Premjer”.

Vakar Indras MKP muitas un VRS darbinieki atklāja baļķu kravā noslēptas cigaretes “Premjer” un “Minsk”. Kopumā tika izņemti 112 800 gab. cigarešu.

26.martā Indras MKP muitas amatpersonas sadarbībā ar VRS kolēģiem viena kravas vilciena vagonā konstatēja 100 000 cigarešu “Premjer”. Veicot otra vilciena sastāva kontroli, kontrabandas cigaretes tika atklātas 11 vagonos esošās akmeņogļu kravās, kā arī riteņu balsta konstrukcijās. Šīs slēptuves palīdzēja atklāt muitas kinologs ar darba suni. Slēptuvēs atradās 63 400 cigarešu “Premjer” un “NZ”.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās.
 

VID

Pievienot komentāru