Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākums būs veiksmīgs finansiālu jautājumu risināšanai. Attiecībā pret dzīves materiālo pusi, izrādīsi nopietnu, nosvērtu un atbildīgu pieeju. Jūtamākus panākumus spēs sasniegt tirdzniecībā un masu medijos strādājošie Vēži. Nedēļas vidus var nest zināmas pārmaiņas attiecībās ar mīļoto. Jaunās vēsmas būs tev labvēlīgas, kaut gan sākotnēji pret tām izturēsies ar nelielu skepsi. Nedēļas nogalē, vēlēsies norobežoties no visa ikdienišķā un veltīt laiku savam vaļaspriekam.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 28. marts 2019 | 20:54

Viltojot mirušas sievietes testamentu, izkrāpj 47 hektārus meža

D-fakti.lv

Valsts policija aizturējusi personu grupu par iespējamu nekustamā īpašuma izkrāpšanu un prettiesisku atsavināšanu, kā arī likumsargiem izdevies novērst noziedzīgi iegūtas naudas līdzekļu legalizāciju 132 tūkstošu eiro apmērā, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) amatpersonas sadarbībā ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestu (Kontroles dienestu) uzzinājuši, ka vairākas personas, iespējams, saistītas ar nekustamā īpašuma izkrāpšanu un prettiesisku atsavināšanu.

Policijā sākts kriminālprocess, un izmeklēšanā likumsargi noskaidrojuši, ka vairākas personas bijušas informētas par nekustamo īpašumu Dagdas novadā – mežu 46,7 hektāru platībā –, kura īpašniece jau pirms aptuveni 18 gadiem mirusi. Nelaiķei nav bijis mantinieku, tādēļ aizdomās turamās personas organizējušas viltota privātā testamenta izgatavošanu, viltojot mirušās sievietes parakstu, un iesniegšanu notāram.

Personu grupa pērnā gada septembrī prettiesiski savā īpašumā ieguvusi iepriekš pieminēto nekustamo īpašumu, bet oktobrī tas jau pārdots.

ENAP amatpersonas februārī aizturējušas sešas nozieguma pastrādāšanā iesaistītās personas – 30 līdz 55 gadus vecus vīriešus. Daļa no aizturētajiem iepriekš nodarbojušies ar mežu uzpirkšanu.

Pret aizturētajiem sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177. panta 3. daļas - par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa – un Krimināllikuma 195. panta 3. daļas – par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu vai citas mantas legalizēšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā vai to izdarījusi organizēta grupa.

Valsts policijai veiksmīgi izdevies novērst iespējamo krāpšanu un noziedzīgi iegūtu naudas līdzekļu legalizāciju, un, pateicoties sadarbībai ar Kontroles dienestu, iesaldēti naudas līdzekļi 132 tūkstošu eiro apmērā.

LSM

Pievienot komentāru