Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākums būs veiksmīgs finansiālu jautājumu risināšanai. Attiecībā pret dzīves materiālo pusi, izrādīsi nopietnu, nosvērtu un atbildīgu pieeju. Jūtamākus panākumus spēs sasniegt tirdzniecībā un masu medijos strādājošie Vēži. Nedēļas vidus var nest zināmas pārmaiņas attiecībās ar mīļoto. Jaunās vēsmas būs tev labvēlīgas, kaut gan sākotnēji pret tām izturēsies ar nelielu skepsi. Nedēļas nogalē, vēlēsies norobežoties no visa ikdienišķā un veltīt laiku savam vaļaspriekam.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 28. marts 2019 | 21:04

Policija turpina vajāt Māri Zvirgzdiņu; bēglis varētu būt Balvu novadā

LRPP

Valsts policija turpina meklēt 1984. gadā dzimušo Māri Zvirgzdiņu, kurš tiek turēts aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, portālu "Delfi" informēja policijā.

Trešdien, 27. martā, un naktī uz ceturtdienu meklēšana turpinājās Balvu novadā. Kamēr aizdomās turētā meklēšana turpinās, policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem - pašiem neiesaistīties meklēšanā, neuzņemt automašīnās nepazīstamus "stopētājus".

Savukārt iedzīvotāji, kuriem ir zināma vīrieša iespējamā atrašanās vieta, lūgti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruņa numuru 67086430 vai 110.

Jau ziņots, ka vīrieša pazīmes: apmēram 1,65-1,70 metrus garš, sportiskas miesas uzbūves, tumšiem matiem, tumšām acīm. Var nēsāt optiskās brilles.

Portālam "Delfi" ceturtdienas rītā vairāki satraukti Balvu iedzīvotāji ziņoja, ka no pulksten 3 līdz 6 virs mazpilsētas riņķojis helikopters. Tas laidies gar daudzdzīvokļu mājas logiem, kā arī ilglaicīgi atradies noteiktā vietā.

"Cilvēki neizpratnē. Neviens neko nezina, jo ziņu par noteikošo nekur nav. Skaļas diskusijas "Facebook" vietnē. Cik ir noskaidrots, tad helikopters ieradies, lai meklētu bīstamu slepkavu, kurš var apdraudēt cilvēku dzīvības," portālam "Delfi" ziņoja Viktorija. Mazpilsētā klīstot baumas, ka vīrietis manīts vasarnīcu teritorijā.

Delfi

Pievienot komentāru