Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 28. marts 2019 | 21:04

Policija turpina vajāt Māri Zvirgzdiņu; bēglis varētu būt Balvu novadā

LRPP

Valsts policija turpina meklēt 1984. gadā dzimušo Māri Zvirgzdiņu, kurš tiek turēts aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, portālu "Delfi" informēja policijā.

Trešdien, 27. martā, un naktī uz ceturtdienu meklēšana turpinājās Balvu novadā. Kamēr aizdomās turētā meklēšana turpinās, policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem - pašiem neiesaistīties meklēšanā, neuzņemt automašīnās nepazīstamus "stopētājus".

Savukārt iedzīvotāji, kuriem ir zināma vīrieša iespējamā atrašanās vieta, lūgti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruņa numuru 67086430 vai 110.

Jau ziņots, ka vīrieša pazīmes: apmēram 1,65-1,70 metrus garš, sportiskas miesas uzbūves, tumšiem matiem, tumšām acīm. Var nēsāt optiskās brilles.

Portālam "Delfi" ceturtdienas rītā vairāki satraukti Balvu iedzīvotāji ziņoja, ka no pulksten 3 līdz 6 virs mazpilsētas riņķojis helikopters. Tas laidies gar daudzdzīvokļu mājas logiem, kā arī ilglaicīgi atradies noteiktā vietā.

"Cilvēki neizpratnē. Neviens neko nezina, jo ziņu par noteikošo nekur nav. Skaļas diskusijas "Facebook" vietnē. Cik ir noskaidrots, tad helikopters ieradies, lai meklētu bīstamu slepkavu, kurš var apdraudēt cilvēku dzīvības," portālam "Delfi" ziņoja Viktorija. Mazpilsētā klīstot baumas, ka vīrietis manīts vasarnīcu teritorijā.

Delfi

Pievienot komentāru