Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 28. marts 2019 | 20:01

Daugavpilī aizdomās par narkotiku un ieroča glabāšanu un pārvadāšanu aiztur vīrieti

Publicitātes foto

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kas, iespējams, ir saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei VP Daugavpils iecirkņa kriminālpolicisti veica virkni operatīvu un izmeklēšanas pasākumu, kuru rezultātā aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēja kādu 1982.gadā dzimušo vīrieti, ka arī konfiscēja aizdomīgas vielas, kas visdrīzāk ir amfetamīns un marihuāna. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

VP LRP savā rīcībā bija ieguvusi informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti. Minētās informācijas pārbaudei VP Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki vakar – 2019.gada 27.martā, Daugavpilī apturēja kādu aizdomīgu MAZDA markas transportlīdzekli. Sākumā transportlīdzekļa vadītājam tika veikta ierasta dokumentu pārbaude, kurā atklājās, ka 1982.gadā dzimis vīrietis bija vadījis automašīnu bez vadītāja tiesībām, kas netika iegūtas likumā noteiktajā kārtībā. Apskatot personas transportlīdzekli, likumsargi tajā konstatējuši ap 20 gramiem baltas pulverveida vielas, kas visdrīzāk ir amfetamīns. Turpinot operatīvus pasākumus, policisti veica apskati arī vīrieša dzīvesvietā, kur kopumā konfiscēti četri polietilēna maisiņi ar baltu pulverveida vielu, apmēram pa 1 gramu katrā un 0,5 grami augu izcelsmes vielas, kas visdrīzāk ir marihuāna. Lai precīzi noteiktu izņemto vielu sastāvu un skaitu kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Jāpiebilst, ka aizturēšanas laikā pie vīrieša ir konfiscēts arī gāzes pistolei līdzīgs priekšmets, kuram ir acīmredzamas pārbūves pazīmes, savukārt aizturētajam nebija likumā noteiktajā kārtībā iegūtas atļaujas ieroču turēšanai.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu, ka arī izņemtā priekšmeta izcelsmi – ir nozīmētas atbilstošas ekspertīzes, savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Atgādinām, ka saskaņā ar KL 253.panta 1.daļu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Savukārt pēc KL 233.panta 2.daļas, par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru