Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 27. marts 2019 | 22:19

Nokļūsim poētiskajā vilnī kopā ar Jevgeniju Golubevu!

BKC

Piektdien, 2019.gada 29.martā, plkst. 17.30 Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks dzejnieka Jevgenija Golubeva radošais literārais vakars “Dzejoļi – kā stihijas spogulis…”.

Jevgenijs Golubevs - Krievijas Rakstnieku savienības biedrs, Starptautiskās rakstnieku un publicistu asociācijas biedrs, vēsturnieks-novadpētnieks, dzejoļu krājumu un bērnu grāmatu autors, vairāku citu dzejnieku krājumu redaktors. 2012.gadā tika apbalvots ar piemiņas medaļu “A.Gribojedovs 1795-1829”. Viņa darbi tiek publicēti avīzēs un žurnālos Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā, kā arī Bulgārijā. Daļa no viņa darbiem tika tulkota baltkrievu, vācu, bulgāru, latviešu un latgaliešu valodās.

J.Golubeva rakstnieka talanta attīstību ļoti ietekmēja militārais dienests baltkrievu pilsētā Baranoviči, kur viņš dienēja pēc sadalījuma un apmeklēja literāro pulciņu. Tur pat Jevgenijs pievienojās literārajai apvienībai, sadraudzējās ar poētisko vārdu jēgu un nozīmi; viņa dzejoļus sāka lasīt un publicēt.

Radošā tikšanās ar talantīgo dzejnieku, vairāku dzejas krājumu, gan pieaugušajiem, gan bērniem, autoru, spilgtu personību un interesantu sarunu biedru notiks 2019.gada 29.martā plkst. 17.30, Baltkrievu kultūras centrā (Alejas iela 68-1A, Daugavpils). Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai pievienoties poētiskajām noskaņojumam, bet arī veidot sarunas ar autoru un ieklausīties mūzikas priekšnesumos.

Esiet laipni lūgti!
Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.
 

BKC

Pievienot komentāru