Intervijas

22 septembris

Baltu vienības diena

Vārda dienas:
Maigurs, Mārica, Māris

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 26. marts 2019 | 20:15

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 26. martā

Preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Andrejs Elksniņš informēja par nesen noslēgto jauno līgumu ar uzņēmumu “Latvijas gāze” par dabasgāzes piegādi un par tarifu apmēru šobrīd un arī jaunajā apkures sezonā. Viņš pastāstīja par to, ka ar 1. aprīli par 10-30% mazināsies uzņēmuma “DzKSU” maksas pakalpojumu izcenojumi. Bija sniegta informācija arī par darbiem, kas sākti pilsētā atnākot siltam laikam, par aktualitātēm būvniecībā.

Žurnālistu jautājumi arī bija saistīti ar pilsētas saimniecību, lielāko objektu būvdarbu gaitu.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru