Intervijas

22 jūlijs

Vārda dienas:
Marija, Marika, Marina

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Pirmdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 26. marts 2019 | 20:15

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē 26. martā

Preses konferencē piedalījās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Pilsētas saimniecības komitejas priekšsēdētājs Valērijs Kononovs.

Andrejs Elksniņš informēja par nesen noslēgto jauno līgumu ar uzņēmumu “Latvijas gāze” par dabasgāzes piegādi un par tarifu apmēru šobrīd un arī jaunajā apkures sezonā. Viņš pastāstīja par to, ka ar 1. aprīli par 10-30% mazināsies uzņēmuma “DzKSU” maksas pakalpojumu izcenojumi. Bija sniegta informācija arī par darbiem, kas sākti pilsētā atnākot siltam laikam, par aktualitātēm būvniecībā.

Žurnālistu jautājumi arī bija saistīti ar pilsētas saimniecību, lielāko objektu būvdarbu gaitu.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru