Intervijas

17 jūlijs

Vārda dienas:
Aleksejs, Aleksis

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Trešdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 19. marts 2019 | 22:17

Aicinām Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus sarūpēt īpašus piedāvājumus “Bigbank skrien Latvija” skriešanas pusmaratona dalībniekiem

Bigbank Skrien Latvija sadarbībā ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru aicina Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus atbalstīt skriešanas pusmaratonu “Bigbank Skrien Latvija” un sarūpēt tā dalībniekiem īpašus piedāvājumus.

2019. gada 5. maijā jau trešo gadu pēc kārtas Daugavpilī norisināsies pusmaratona “Bigbank Skrien Latvija” Daugavpils posms. Pagājušajā gadā dalībnieku skaits sasniedza gandrīz 2500. Lielu īpatsvaru veidoja Daugavpils skrējēji, taču skrējienā piedalījās arī sportisti no visas Latvijas un kaimiņvalstīm.

Ir paredzēts izdot speciāli šim notikumam veltītu ceļvedi, kurā tiks atspoguļoti tūrisma objektu, restorānu, kafejnīcu, tūrisma jomas u.c. uzņēmumu tieši šim notikumam sagatavotie piedāvājumi. Izmantot īpašo piedāvājumu skriešanas seriāla dalībnieki varēs uzrādot dalībnieka karti. Piedāvājuma saturs var būt dažāds - tā varētu būt atlaide atpūtas un izklaides iespējām, kāds īpašs ēdiens/dzēriens, vai arī cits bonuss. Pretī tūrisma pakalpojumu sniedzējs saņems iespēju iegūt labāku atpazīstamību un reklāmu.

Piedāvājumam jābūt spēkā no 2019.gada 4. maija līdz 6. maijam (ieskaitot).

Piedāvājuma tekstu un foto jāsagatavo un jānosūta līdz 2019. gada 29. martam uz e-pasta adresi: turisms@daugavpils.lv.

Papildus uzziņas, zvanot Daugavpils Tūrisma informācijas centram pa tālruņiem +371 65422818, +371 26444810 vai rakstot turisms@daugavpils.lv.

Aicinām aktīvi piedalīties, lai parādītu Daugavpili kā sportisku, saliedētu un pievilcīgu pilsētu!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr.: +371 65422818; +371 26444810

E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

www.facebook.com/Daugavpils.cietoksnis

www.facebook.com/SmakovkasMuzejs

Daugavpils
 

Pievienot komentāru