Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Psiholoģiskā ziņā pārbaudījumus var radīt domas par pagātnē piedzīvoto, ar to saistītā grūtsirdība. Lai neļautos drūmajam noskaņojumam, mēģini ieraksties ikdienas darbos vai arī aktīvāk pievērsties sportiskām aktivitātēm. Zvaigznes šonedēļ iesaka neaizrauties ar būšanu vienatnē, jo tā var tikai veicināt depresīvo noskaņu. Esi atvērtāks pret draugu aicinājumiem izklaidēties. Ja nevēlies apmeklēt masu pasākumus, uztaisi nelielu ballīti pie sevis mājās.

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. marts 2019 | 17:29

9. Martā Rīgas ielā bija rekordliels tirgotāju skaits

9. martā notika tradicionālais tirdziņš Rīgas ielā. Rekordliels skaits bija gan tirgotāju, gan apmeklētāju. Bija 119 tirdzniecības vietas, tirdziņš Rīgas ielā bija no Cietokšņa līdz pat Stacijas ielai.

Tirdziņa apmeklētāji varēja iegādāties ļoti daudzveidīgas preces. Priecē tas, ka lielākā daļa bija Latvijas tirgotāji- amatnieki, ražotāji.

Nākamais tirdziņš Rīgas ielā būs 20. aprīlī, pieteikšanās dalībai ir līdz 16. aprīlim, bet jau šobrīd tirgotāju interese ir liela.

Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Komentāri:

17. marts 2019 21:12 - вавунька

Хорошая идея,люди ожили покупатели и продавцы рады,они же продавцы все своими руками,меру нашего города с вперед,старайся и народ к тебе пойдет,хоть ты молодой самый раз,работай и получай удовольтствие.И есче знай ты не дурак,сколько у нас в Даугавпилсе русскоязычных,ни какими законами это не изменишь,корень а староверы поляки их не изгонишь,хоть какая языковая комиссия.ох эту комиссию,ох.Нет слов,наверное этим людям повезет.Евреи все удрали.тоже потеря.

Pievienot komentāru {1}