Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šonedēļ zvaigznes iesaka pārliecināties, ka veicamie darbi tiek paveikti pēc labākās sirdsapziņas. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest pārāk privātus jautājumus, saglabā pēc iespējas profesionālākas attiecības. Ja plāno uzsākt jaunas lietas, zini, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Savukārt, pirmdiena un otrdiena ir atbilstoša dažāda rakstura pārrunām, birokrātisku jautājumu kārtošanai. Nedēļa nogalē vairāk laika atlicini mīļotajam cilvēkam.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. marts 2019 | 18:26

Aicinām daugavpils pilsētas ēdināšanas uzņēmumus pieteikties bukleta “Daugavpils gardēžu ceļvedis” izveidē

Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru ir uzsākusi darbu pie jauna Daugavpils kulinārā tūrisma piedāvājuma - bukleta “Daugavpils Gardēžu ceļvedis” izveides.

Projekta mērķis ir popularizēt Daugavpils virtuvi un veicināt sadarbību starp vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem. Šī ir iespēja visiem kopā turpināt pilnveidot Daugavpils kulinārā tūrisma piedāvājumu un piesaistīt gardēžu ievērību. Ceļveža piedāvājums tiks popularizēts pašmāju un ārvalstu viesiem, savukārt ēdinātāji varēs iegūt labāku atpazīstamību un reklāmu, iesaistoties kopīgās mārketinga aktivitātēs. Aicinām Daugavpils ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus izvērtēt savu interesi un pēc iespējas iesaistīties projektā, piesakot dalību līdz 2019. gada 19. martam.

Informāciju bukletam par savu uzņēmumu nepieciešams iesūtīt līdz 2019. gada 30. martam uz e-pasta adresi: turisms@daugavpils.lv. Informāciju jāiesniedz pēc šāda principa:

Kontaktinformācija latviešu valodā:

Ēdināšanas uzņēmuma nosaukums

Adrese
Tālrunis
E-pasts
Mājas lapas adrese

Darba laiks

2) Divas labas kvalitātes fotogrāfijas: ēdiena foto un interjera foto;

3) Apraksts (2-3 teikumi) latviešu un krievu valodā ar aicinājumu apmeklēt jūsu ēdināšanas uzņēmumu (ne vairāk par 50 vārdiem).

Buklets tiks izdots trijās valodās – latviešu, krievu un angļu. Tas būs pieejams Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, tiks izplatīts tūrisma objektos, naktsmītnēs un ēdināšanas uzņēmumos, kā arī pasākumu un starptautisko tūrisma izstāžu laikā. Tāpat bukletu būs iespējams lejupielādēt mājas lapās www.daugavpils.lv un www.visitdaugavpils.lv.

Aicinām būt aktīviem, jo šī ir iespēja pastāstīt par sevi, un tūrisma sezonā realizēt savu piedāvājumu!

Daugavpils
 

Pievienot komentāru