Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Pratīsi gūt iekšējo līdzsvaru, harmoniju, pat ja apkārtējie apstākļi būs samērā saspringti, trauksmaini. Ja radīsies kāda problēma, uzlūkosi to no loģikas, veselā saprāta viedokļa nevis mirkļa emocijām, kas arīdzan palīdzēs vieglāk rast nepieciešamo risinājumu. Attiecībās ar mīļoto neesi visu laiku tik nopietns, centies vairāk pasmaidīt, izrādīt bezrūpīgāku un nedaudz romantiskāku skatu uz dzīvi!

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 11. marts 2019 | 18:21

Daugavpilieši nosvinēja „Plašo Masļeņicu”

Sestdien, 9. martā Vienības laukumā svinēja krievu tradicionālos pavasara sagaidīšanas svētkus „Plašā Masļeņica”. Daudzveidīgo, mūzikas un rotaļām bagāto programmu sagatavoja Krievu kultūras centrs ar Daugavpils pilsētas domes un Kultūras pārvaldes atbalstu. Svinību laikā Rīgas ielā norisinājās tirdziņš, kas ar katru mēnesi izvēršas plašumā.

Svētku galvenais viesis, ansamblis no Krievijas „Matrjona-art”, izpildīja septiņu dziesmu ciklu. Katrs skaņdarbs bija veltīts noteiktai Masļeņicas nedēļas dienai. Ar saviem priekšnesumiem daugavpiliešus priecēja arī Krievu, Baltkrievu un Latviešu kultūras centra radošie kolektīvi.

Īpašu pārsteigumu visiem pasākuma dalībniekiem sarūpēja pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš: viņa ceptās pankūkas ikviens varēja nogaršot līdztekus Krievu kultūras centra sarūpētajiem gardumiem.

Masļeņicas svinēšanā neizpalika arī iecienītās svētku izklaides – virves vilkšana, spilvenu cīņas, armrestlings, šaušana no pneimatiskā ieroča un svarbumbu celšana. Tradicionālais „Ledus stabs” ar iespēju tikt pie dāvanas, kā parasti, izraisīja lielu interesi drošsirdīgo jauniešu vidū.

Dejas, rotaļas, viktorīna, jautrā izsole un gards cienasts silto saules staru gaismā – šogad Masļeņicas svētkos laiks lutināja un pilsētas viesi un iedzīvotāji guva patiesi pozitīvas emocijas, pavasari sagaidot.

 

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru