Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šonedēļ zvaigznes iesaka pārliecināties, ka veicamie darbi tiek paveikti pēc labākās sirdsapziņas. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest pārāk privātus jautājumus, saglabā pēc iespējas profesionālākas attiecības. Ja plāno uzsākt jaunas lietas, zini, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Savukārt, pirmdiena un otrdiena ir atbilstoša dažāda rakstura pārrunām, birokrātisku jautājumu kārtošanai. Nedēļa nogalē vairāk laika atlicini mīļotajam cilvēkam.

Svētdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 7. marts 2019 | 21:55

Amatu zaudē vēl viens Daugavpils pašvaldības uzņēmuma vadītājs

daugavpils.lv

Ceturtdien, 7. martā, Daugavpils pašvaldības SIA "Labiekārtošana-D" dalībnieku ārkārtas sapulcē amatu zaudēja uzņēmuma valdes loceklis Nikolajs Ignatjevs.

Viņš ir jau trešais Daugavpilī pēdējās nedēļās amatu zaudējušas pašvaldības uzņēmuma vadītājs. Uzņēmuma vadītājs Nikolajs Ignatjevs neizslēdz, ka tas varētu būt politisks lēmums.

Viņš klāstīja, ka nebija nekāda paskaidrojuma, kāpēc viņu atbrīvoja no amata, “iespējams, bija politiskās prioritātes vai personiskie motīvi”.

“Bet es varu būt gandarīts par veiksmīgi noslēgto 2018. gadu. Uzņēmumā ir izpildīti visi iepriekš plānotie darbi, uzņēmums ir modernizējies, iegādāts jauns transports, modernizēts transporta cehs, bet galvenais ir peļņa - uzņēmums noslēdza gadu ar peļņu 168 000 eiro,” sacīja Ignatjevs.

Pilsētas mērs Andrejs Elksniņš (“Saskaņa”) Latvijas Radio sacīja, ka Ignatjeva darbā atklāts daudz pārkāpumu un viņa darbību vērtē ne tikai dome, bet arī Iepirkumu uzraudzības valsts birojs, kurā sākta administratīvā lietvedība par mākslīgu "Labiekārtošana-D" iepirkumu sadali.

“Lēmums par valdes locekļu atsaukšanu ir saistīts ar viņa uzticības zaudēšanu sakarā ar Iepirkumu uzraudzības birojā ierosinātajām administratīvajām lietvedībām par mākslīgu iepirkumu sadali. Sakarā ar virkni nesaimnieciskiem līgumiem pašā uzņēmumā, tā saimnieciskās darbības ietvaros un atsevišķu personu iekārtošanu piespiedu darbu izpildei bez tam nepieciešamajiem uzņēmuma dokumentiem, kuru nav,” skaidroja Elksniņš.

LSM

  

Pievienot komentāru