Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Darba būs pilnas rokas, atliks vien rast veidu, kā tos visus īstenot. Zvaigznes saka priekšā, ka tev vajadzēs nedaudz skrupulozāk attiekties pret paredzēto pienākumu plānošanu, tādejādi izslēdzot iespējas, ka izšķied savu laiku nelietderīgi. Neskatoties uz lielo aizņemtību, ik pa brīdim, pieķersi sevi domās pārcilājam attiecību jautājumus. Sevišķi spilgti to izjutīs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri laulībā dzīvo ne pirmo gadu. Privātā dzīves nianses, veiksmīgāk izrisināsies nedēļas nogalē.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. marts 2019 | 17:42

Sociālā dienesta klientus apmācīs iesniegt e - iesniegumus

Daudzi Sociālā dienesta klienti veiksmīgi izmanto iespēju iesniegt iesniegumus elektroniskā veidā.

Izmantojot portāla Latvija.lv sniegto pakalpojumu " E-iesniegums iestādei, 2018. gadā Sociālajā dienestā tika iesniegti 1411 iesniegumi, bet pirmos 2019. gada 2 mēnešos – 267 iesniegumi. Klienti ir novērtējuši elektronisko pieteikumu ērtības, jo to var izdarīt, neizejot no mājām, jebkurā laikā, jebkurā nedēļas dienā, negaidot garās rindās.
Turklāt, var palīdzēt iesniegt elektronisko iesniegumu vecāka gadagājuma radiem un paziņām, kuriem nav pietiekamu datorprasmju . Galvenais nosacījums – ir jābūt iespējai autorizēties pieteikuma iesniedzēja vārdā valsts pakalpojumu portālā www.latvija.lv . Vairumam cilvēku šāda iespēja ir pieejama, izmantojot interneta banku, tai skaitā pensionāriem un bezdarbniekiem, kas saņem pensijas un pabalstus bankās kontos.

 Lai motivētu savus klientus un aktivizētu iesniegumu iesniegšanu elektroniskā veidā, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests" informē, ka no 2019. gada 1. marta ceturtdienās Sociālajā dienestā , Vienības ielā 8, 16. kabinetā notiks nodarbības tiem, kuri vēlas iemācīties elektronisko iesniegumu iesniegšanai. Nodarbību sākums plkst. 10.00 .

Daugavpils
 

Pievienot komentāru