Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Enerģijas būs pārpārēm. Savā rīcībā brīžiem kļūsi pārlieku straujš, neapdomīgs. Zvaigznes iesaka ievirzīt savu rosību nedaudz praktiskākā, piezemētākā gultnē. Kopumā nedēļa veiksmīgāka tiem Lauvas zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar mākslas, žurnālistikas un tūrisma jomu. Attiecībās ar mīļoto daudz kas būs atkarīgs no spējas piekāpties partnera vajadzībām, būt saprotošam pret otra vājībām.

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. marts 2019 | 17:42

Sociālā dienesta klientus apmācīs iesniegt e - iesniegumus

Daudzi Sociālā dienesta klienti veiksmīgi izmanto iespēju iesniegt iesniegumus elektroniskā veidā.

Izmantojot portāla Latvija.lv sniegto pakalpojumu " E-iesniegums iestādei, 2018. gadā Sociālajā dienestā tika iesniegti 1411 iesniegumi, bet pirmos 2019. gada 2 mēnešos – 267 iesniegumi. Klienti ir novērtējuši elektronisko pieteikumu ērtības, jo to var izdarīt, neizejot no mājām, jebkurā laikā, jebkurā nedēļas dienā, negaidot garās rindās.
Turklāt, var palīdzēt iesniegt elektronisko iesniegumu vecāka gadagājuma radiem un paziņām, kuriem nav pietiekamu datorprasmju . Galvenais nosacījums – ir jābūt iespējai autorizēties pieteikuma iesniedzēja vārdā valsts pakalpojumu portālā www.latvija.lv . Vairumam cilvēku šāda iespēja ir pieejama, izmantojot interneta banku, tai skaitā pensionāriem un bezdarbniekiem, kas saņem pensijas un pabalstus bankās kontos.

 Lai motivētu savus klientus un aktivizētu iesniegumu iesniegšanu elektroniskā veidā, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests" informē, ka no 2019. gada 1. marta ceturtdienās Sociālajā dienestā , Vienības ielā 8, 16. kabinetā notiks nodarbības tiem, kuri vēlas iemācīties elektronisko iesniegumu iesniegšanai. Nodarbību sākums plkst. 10.00 .

Daugavpils
 

Pievienot komentāru