Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Darba būs pilnas rokas, atliks vien rast veidu, kā tos visus īstenot. Zvaigznes saka priekšā, ka tev vajadzēs nedaudz skrupulozāk attiekties pret paredzēto pienākumu plānošanu, tādejādi izslēdzot iespējas, ka izšķied savu laiku nelietderīgi. Neskatoties uz lielo aizņemtību, ik pa brīdim, pieķersi sevi domās pārcilājam attiecību jautājumus. Sevišķi spilgti to izjutīs tie Dvīņu zīmes pārstāvji, kuri laulībā dzīvo ne pirmo gadu. Privātā dzīves nianses, veiksmīgāk izrisināsies nedēļas nogalē.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. marts 2019 | 17:33

Daugavpils domē norisinājās pirmais „Projektu gadatirgus”

6. martā Daugavpils pilsētas domē norisinājās „Projektu gadatirgus - 2019”. Tas ir pirmais šāda veida pasākums, kura mērķis ir palielināt esošo un topošo uzņēmēju informētību par dažādiem ES fondu atbalsta veidiem. Dialogā ar interesentiem iesaistījās vairāk nekā desmit dažādas organizācijas.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Igors Prelatovs, uzrunājot klātesošos pasākuma atklāšanā, novēlēja viņiem veiksmīgu komunikāciju un atgādināja, ka pašvaldība ik gadu aicina topošos uzņēmējus piedalīties grantu programmā „Īmpulss”, īpaši, ja viņi sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā.

„Projektu gadatirgu” organizēja Latgales uzņēmējdarbības centrs, kas jau daudzu gadu garumā sniedz daudzpusīgu atbalstu uzņēmējiem. Pasākums ir īpaši aktuāls, jo tuvojas noslēgumam kārtējais ES fondu plānošanas periods, un šobrīd biznesmeņiem, kas cer uz šāda veida atbalstu, nevajadzētu veltīgi tērēt laiku.

„Projektu gadatirgus” formāts paredzēja, ka vispirms katra organizācija īsumā prezentē sevi, bet komunikācija ar uzņēmējiem notiek individuāli. Daži interesenti iepriekš reģistrējās privāto konsultāciju saņemšanai.

Konsultācijas sniedza visdažādāko nozaru pārstāvji, sākot ar lauksaimniecības pazinējiem un beidzot ar profesionāļiem metālapstrādes jomā.

Uzņēmējiem ir visai sarežģīti orientēties lielā informācijas plūsmā, tāpēc vairums no klātesošajiem pauda pārliecību, ka šāda veida pasākumi jārīko biežāk.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru