Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Nedēļas pirmajā pusē vēlams būt piesardzīgākam, risinot nekustamā īpašuma, mantojumu, tieslietu jautājumus. Tiekoties ar sadarbības partneriem, esi pēc iespējas lietišķāks, kodolīgāks savos izteikumos, lai neradītu nevajadzīgus pārpratumus, nesaprašanās. Ģimenes lietās tev smaidīs veiksme. Lieliski sapratīsies ar jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, kopīgi ar atvasītēm pievērsīsieties jaunam hobijam.

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. marts 2019 | 17:33

Daugavpils domē norisinājās pirmais „Projektu gadatirgus”

6. martā Daugavpils pilsētas domē norisinājās „Projektu gadatirgus - 2019”. Tas ir pirmais šāda veida pasākums, kura mērķis ir palielināt esošo un topošo uzņēmēju informētību par dažādiem ES fondu atbalsta veidiem. Dialogā ar interesentiem iesaistījās vairāk nekā desmit dažādas organizācijas.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Igors Prelatovs, uzrunājot klātesošos pasākuma atklāšanā, novēlēja viņiem veiksmīgu komunikāciju un atgādināja, ka pašvaldība ik gadu aicina topošos uzņēmējus piedalīties grantu programmā „Īmpulss”, īpaši, ja viņi sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā.

„Projektu gadatirgu” organizēja Latgales uzņēmējdarbības centrs, kas jau daudzu gadu garumā sniedz daudzpusīgu atbalstu uzņēmējiem. Pasākums ir īpaši aktuāls, jo tuvojas noslēgumam kārtējais ES fondu plānošanas periods, un šobrīd biznesmeņiem, kas cer uz šāda veida atbalstu, nevajadzētu veltīgi tērēt laiku.

„Projektu gadatirgus” formāts paredzēja, ka vispirms katra organizācija īsumā prezentē sevi, bet komunikācija ar uzņēmējiem notiek individuāli. Daži interesenti iepriekš reģistrējās privāto konsultāciju saņemšanai.

Konsultācijas sniedza visdažādāko nozaru pārstāvji, sākot ar lauksaimniecības pazinējiem un beidzot ar profesionāļiem metālapstrādes jomā.

Uzņēmējiem ir visai sarežģīti orientēties lielā informācijas plūsmā, tāpēc vairums no klātesošajiem pauda pārliecību, ka šāda veida pasākumi jārīko biežāk.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru